Galatasaray'ın Muhtemel Rakibi Belli Oldu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ın Muhtemel Rakibi Belli Oldu!

Galatasaray, Östersunds'u elerse UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turunda Inter Bakü (Azerbaycan) – Fola Esch (Lüksemburg) eşleşmesinin galibi ile karşılaşacak.

#sondakika

östersunds'un rakibi belli oldu diye revize edelim. yimpas yozgati bile yenemez gs birakin östersundsa 3 gol atmayi

bir maçlığına forvete messi-Ronaldo'yu kiralarsak anca yenebiliriz. O yüzden Azeri Kardeşlerimize bu özdursunds karşısında başarılar.

Beyler bence takimimizin ustunde cok buyuk baski kuruyoruz sanal ortamda, takimiza destek olmamiz 2-0 rovansini almamiz icin cok onemli. GSCimbom en buyuk cimbom platformu internetteki, burda biraz daha pozitif olursak belki baskalarini da etkiler. Katiliyorum cok uzucu bir macti ve umut veren hicbirsey yoktu mactan alabilcegimiz. Ama unutmamaliyiz ki rakip takim deplasmana bizim taraftarin karsisina gelicek bence sansimiz hala var ama oyunculara sosyal medyada kufur ederek degilde destek olarak inanarak gecebiliriz turu. Tudor istifa, Ozbek istifa diye bagirarak sadece yonetime baski uyguluyoruz ve bu baski %100 takima yansiyor. Ben umudu kesmedim acikcasi hala cikacagimiza inaniyorum.

Üst Alt