Galatasaray'ın Projesi: Bileklik! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ın Projesi: Bileklik!

fft107_mf6995867.Jpeg

Finansal Fair-Play kriterlerine uygunluk göstermediği için Avrupa’dan 1+1 yıl men tehlikesiyle karşı karşıya kalan ve UEFA ile şubat ayı içinde son görüşmesini yapacak Galatasaray’ın hazırladığı ilginç bir proje var.

Sarı-Kırmızılı yönetimin planı doğrultusunda, son dönemde kâr oranını artıran “Galatasaray Store” mağazaları üzerinden “Galatasaray” bileklikleri satışa çıkarılacak. Cumhuriyet’in haberine göre; 10 – 20 TL’lik fiyata satılacak sarı-kırmızı renkteki bileklikler, “Tek bilek tek yürek” sloganıyla camianın beğenisine sunulacak.

Radikal

Lan bunlar harbi beyinsizler. Çaycı çıkarmayla, bileklik satmayla borcu ödemeyi düşünüyor çapsız oğlu çapsızlar ya şaka gibi...

Çılgın Proje. Gerçekten bu ülke , kurumları ,takımları , herşeyi şaka gibi milyon dolarla oynayan adamlar geliyorlar sadece biride değil 10 15 tanesi yönetim adı altında toplanıyor kafa kafaya veriyor ve ürettikleri proje ''BİLEKLİK''

Heralde biz gerizekalıyız bu kadar parayı elde eden kazanan yöneten adamların bir bildiği vardır oğlum diyip kendimi dizginliyorum.

Cok onemli proje dedikleri seyin bu cikacagina inanmak istemiyorum acikcasi ama bunlardan hersey beklenir ki bu proje ile Umut'un maasini cikaramazlar orasi ayri.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Hey Allahım.

Bir oyuncu satsan bilmem kaç bin satacağın bileklikten daha kolay değil mi? Nerede gerizekalı işbilmez adam varsa bu yönetimde toplanmış.

Bu büyük bir başarı gerçekten çünkü istesen bile bu kadar beceriksizi bir araya getiremezsin. Dursun denen başkan bozuntusunu bu konuda tebrik etmek gerek.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Sen önce Sabri gibi, Umut gibi, beleşe dünyaları alan oyuncuları kovarsın fazla para alanlarda indirime gidersin sonra bu sloganla ortaya çıkarsın. Sen hiçbir halt yapma taraftar para versin. Bileklik alayım da gidip Jem gibi, Sabri gibilere harcayın der kimse almaz. Ben normalde Store'dan yıl içerisinde en az 500-600 TL'lik alışveriş yapan biriydim bu yıla kadar. Ancak bunu almam!

Proje desteklenebilirdi ama bugünkü koşullarda önce futbolcu maaşlarında indirime gidilmeli. Kulüp olarak bir karar alırsıni dersin ki maliyetleri kısacağız, elimizdeki çöplerin maaş yükünün %50 sini yine biz ödeyecek şekilde gönderseydik, kalan diğer oyuncuların maaşlarında indirim yapılsaydı, sonra da taraftara "bak biz elimizden geleni yapıyoruz, zor zamandan geçiyoruz, desteğinize ihtiyacımız var" dersin, sonra çıkıp maliyeti 1 TL olan bilekliği 50 TL den satışa çıkarıp bu girdaptan kurtulmaya çalışırsın. Bileklik hamle olarak doğru, bunu anahtarlık vs gibi maliyeti ucuz olan ürünlerden sağlamak daha karlı ve sürüm olarak da daha fazla satabileceğin nesneler. Formalardan o kadar para kazanılmıyor. T-shirt alacağım desen o kadar aptal bir tasarım grubu ve ürün kalitesizliği varki alınmaz zaten.

Oyuncuya indirim teklif etmeyeceğiz dedikten sonra böyle bir projeyle ortaya çıkmakta müthiş fikir gerçekten.

Tarik Camdal'in maasina sen de destek ol.

Besiktas feda kamoanyasi baslatmisti aldiklati tum paralar Ferrari'nin tazminatina gitmisti. Bizimki de Tarik'in yillik ucretine gider.

Üst Alt