Galatasaray'ın Şampiyon Olma İhtimali Yüzde Kaç? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ın Şampiyon Olma İhtimali Yüzde Kaç?

?

• %99

Kullanılan: 4 17.4%
  • %90

Kullanılan: 1 4.3%
  • %80

Kullanılan: 7 30.4%
  • %50 den fazla

Kullanılan: 7 30.4%
  • Erken gaza geldik olamayız.

Kullanılan: 4 17.4%

• Kullanılan toplam oy
    23
  • Anket kapatılmış .
GALATASARAY'IN ŞAMPİYON OLMA İHTİMALİ: %57,1

Sezona fırtına gibi başlayan Galatasaray'ın geçmişteki benzer başlangıçlarına göz atıyoruz.

3pjGWj.png

Süper Lig'de geride kalan 7 haftada aldığı 6 galibiyet ve 1 beraberlikle 19 puan toplayan Galatasaray, en yakın takipçisi Beşiktaş'ın 5 puan önünde liderlik koltuğunda oturuyor.Birçok kesim tarafından şimdiden şampiyonluğun en büyük favorisi olarak gösterilmeye başlanan Galatasaray, Opta verilerine göre tarihinde 8. kez ilk 7 haftada 19 puan toplamayı başardı.Galatasaray daha önceden benzer başlangıç yaptığı 7 sezonun 4'ünde şampiyonluk yaşarken, kalan üç sezonda ise ligi 3. sırada tamamladı. Kısacası sarı-kırmızılı takım ilk 7 haftada 19 puan topladığı sezonların %57,1'inde şampiyonluk yaşadı.

8N2RXk.png

GOAL​

büyük konuşmayı sevmem lakin görünen %100

Bu forumdaki insan profilini cozemiyorum , gecen 2 sene icinde bosuna umutlanmayin , bu takim hic bir sey olamaz diye ap acik gorulen durumlarda umit besleyenleri kiyasiya elestiriyorken bizim de sovulmeyen yanimiz kalmadi , simdi ise gorunen dedigin gibi 100% sampiyonluk olmasina ragmen hep bir tereddut ve temkin var

Apacik ortada sampiyonlugun garantilendigi , illa 13-15-20 puan mi olmasi lazim farkin

Bu forumdaki insan profilini cozemiyorum , gecen 2 sene icinde bosuna umutlanmayin , bu takim hic bir sey olamaz diye ap acik gorulen durumlarda umit besleyenleri kiyasiya elestiriyorken bizim de sovulmeyen yanimiz kalmadi , simdi ise gorunen dedigin gibi 100% sampiyonluk olmasina ragmen hep bir tereddut ve temkin var

Apacik ortada sampiyonlugun garantilendigi , illa 13-15-20 puan mi olmasi lazim farkin

%100 demesek bile 80; 90 denilebilir. Hiçbir şeyin garantisi yok. Tut ki çok ciddi iki - üç sakatlık geçirdik. Temkinli olup günün şartları böyle devam ettiği sürece %80-90 diyelim. Zevki çıksın ligin :)

Bu yüzden sövmemislerdir sana baska bir nedeni vardir kesin bunun. Cünkü bu takimdan bir halt olmayacagini ben de söyledim Hamza ile sampiyon oldukta sonra yani son 2 senede ama bana söven eden olmadi.

Bu yüzden sövmemislerdir sana baska bir nedeni vardir kesin bunun. Cünkü bu takimdan bir halt olmayacagini ben de söyledim Hamza ile sampiyon oldukta sonra yani son 2 senede ama bana söven eden olmadi.

O zaman kimse umutlu değildi çünkü.Şimdi eleştirel yorumlarına tepkiler geliyor dikkat edersen.

Can'ın klasik cevabı:Gelirse gelsin umrumda değil ben diyeceğimden vazgeçmem. :D

En merak ettiğim maçlar Beşiktaş ve Başakşehir maçları. Sanmıyorum ama olur da şu maçlarda orta sahayı alırsak ki skor hiç önemli değil, şampiyonluk yakın diyebilirim.

O zaman kimse umutlu değildi çünkü.Şimdi eleştirel yorumlarına tepkiler geliyor dikkat edersen.

Can'ın klasik cevabı:Gelirse gelsin umrumda değil ben diyeceğimden vazgeçmem. :D

Toz pembe görüyor millet herseyi. Kismen de haklilar 2 sene tabiri caizse bok gibi gecti, ondan sonra böyle bir baslangic yapinca asariz keseriz diye takilmak normal bence. Hasret cektik sonucta.

Hersey toz pembe mi degil mi bu zor dönemde anlayacagiz simdi zaten. Ondan sonra görürüz yolumuzun nereye dogru gittigini.

Toz pembe görüyor millet herseyi. Kismen de haklilar 2 sene tabiri caizse bok gibi gecti, ondan sonra böyle bir baslangic yapinca asariz keseriz diye takilmak normal bence. Hasret cektik sonucta.

Hersey toz pembe mi degil mi bu zor dönemde anlayacagiz simdi zaten. Ondan sonra görürüz yolumuzun nereye dogru gittigini.

Geçen sene de iyi başlamıştık,oyun olarak şu ankinin çeyreği değildik ama skor alıyorduk.Geçen senede de aynı muhabbet dönüyordu ama Riekerink'ten dolayı sen umutlu olan taraftaydın bu sefer.

İki senedir bizde olan maçları veriyorduk; bu sene maç çeviriyoruz. Bu da takıma ve Tudor'a olan güveni arttırıyor. Gitgide de artacaktır.

Üst Alt