Galatasaray'ın Sırrı Ne? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ın Sırrı Ne?

?

• Dursun Özbek'in Başarılı Politikaları

Kullanılan: 0 0.0%
  • Başka Birşey

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    21
Hemen kişisel alma öyle. Kişisel görüşüm olan şeyleri uygulayacak değilim.

Geçmişte 100 tane açılıyorsa şimdi 10 tane açılıyor sadece. Ve bence uğursuzluk getiriyor onu vurulamak istedim.

ya sezon başı açtım da benzer bir şey hatırlarsın ona da benzer yorumlar oldu bozuluyorum yani. kötü bir niyetle açmıyorum sonuçta. Bazı insanlar daha dikkatli yaklaşıyor bu hususlara ben öyle değilim biraz daha heyecanlıyım işte açasım geliyor. uygun değilse silin yani sorun değil.

ya sezon başı açtım da benzer bir şey hatırlarsın ona da benzer yorumlar oldu bozuluyorum yani. kötü bir niyetle açmıyorum sonuçta. Bazı insanlar daha dikkatli yaklaşıyor bu hususlara ben öyle değilim biraz daha heyecanlıyım işte açasım geliyor. uygun değilse silin yani sorun değil.

Olum niye silelim. :D Ben fazla kötümser biriyim bu konuda. Kişisel fikrim yüzünden ki bu sebeple bana katılmayan 100 tane üye de çıkar konu mu kapanır. Kırdıysam kusura bakma.

Dursunun çok hataları var ama ipleri cenk Ergün ve tudora bırakması da çok önemli oldu. Vizyonlu transferler ve iyi kondisyon ile şu an rakipleri ısıran tutkulu bir takım var. Uzun bir zaman sonra haftasonu gelse de takımı bi izlesek diye bekliyoruz

XPERIA X

Yapılan transferler kesinlikle çok başarılı. Bu konuda Cenk ergün ve ekibi tebriği hakediyorlar. Yapılan her transfer birbirini tamamlıyor.

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt