Galatasaray'ın Sözleşme Yenilemediği Futbolcular Serbest Kaldı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ın Sözleşme Yenilemediği Futbolcular Serbest Kaldı

Fatih Terim'in raporu doğrultusunda takıma faydalı olmayan ve sözleşmeleri yenilenmeyen 6 futbolcu serbest kaldı.

2053248021026.jpg

Futbolu bırakan Hakan Balta'nın yanı sıra Yasin Öztekin, Cedric Carrasso, Koray Günter, Iasmin Latovlevici ve Eray İşcan artık Galatasaray'ın futbolcusu değil.

Bravo Murat Reis...Benim gibi takıntılı adama bile unuttuğumu hatırlattın evet bugün 1 temmuz kurtulduk bu çöplerden...:tbr::tbr::tbr:Yine de geçirmeye devam edelim ne olur ne olmaz biri ikisi ile yine sözleşme imzalamaya çalışan hainler olur...:cimbom:

1.150.000 Avro Yasin.
600.000 Avro Carrasso
1.000.000 Avro Koray
750.000 Avro Lato
1.000.000 TL Eray.

çöplere verdiğimiz maaşlar.

Yasin konusunda kararsızım hala ne kadar karakteri zayıf olsa da ara sıra beklenmedik işler yapıyordu

Umarım Muğdat en az onun kadar oynamayı başarabilir

Son 3 mesaj farkli sebeplerle , jubile, kiralama, hakkinda devam edilmesi konusunda kusku derken bir sekilde bagimiz suruyor

Buna musade etmeden tam ve kesin sekilde yollari ayirmak lazim

Sabrinin bile hayaleti halen uzerimizde

Hepsinin alacagi parayi donka gomduk !

Valla donkla sozlesme yenienmesini FT ye bagliyorum. Yoksa akil ve mantik o herife ffp yilarinda bana 2.5 milyon verdiremez.

Donk sanirim net sekilde ilk 11 oynayacagi icin bu sozlesme yenilendi

Eger hep ilk 11 oynayip da iyi de performans verirse bu kez 1,85 iyiymis, azmis diyebiliriz cunku insanlar hep 2 seneki haliyle akillarinda canlandiriyor

Üst Alt