Galatasaray'ın Stoper Adayları!


fd0154baa91e42f18a8f798a86ff31cd.jpg

Galatasaray'da önümüzdeki sezonun kadrosunu kurmak için çalışmalar sürerken, stoper adayları belirleniyor. Sarı kırmızılı ekip Domagoj Vida ve Vitor Hugo'yu listesine aldı.

Önümüzdeki sezonun kadrosunu kurmak için çalışmalara başlayan Galatasaray'da stoper için adaylar belirleniyor. Sarı kırmızılı ekip Domagoj Vida ve Vitor Hugo'yu listesine aldı.

Galatasaray Yönetimi, teknik direktör Igor Tudor'un talebi doğrultusunda harekete geçerken, gelecek sezon stoperde tecrübeli bir isimle kadronun güçlendirilmesi hedefleniyor. Savunma oyuncularının sık sık sakatlandığına dikkat çeken Hırvat teknik adam, sözleşmesi sona eren Chedjou'nun da sezon bitiminde takımdan ayrılacak olmasından dolayı bu bölgeye takviye istedi.

Sarı kırmızılı yönetim, devre arası transfer döneminde de gündeme gelen Vida ve Hugo konusunda yeniden girişimlere başladı. Ancak Vida'nın Premier League'den
talipleri olduğu ifade edilirken, bu konuda Tudor'un Hırvat stoper ile görüşerek Galatasaray'a gelmesi için ikna etmeye çalışacağı belirtildi. Hugo konusunda ise devre arasında yüksek bonservis bedeli yüzünden transferden vazgeçen yönetim, bu kez daha yüksek rakamlara çıkıp oyuncuyu kadroya katmanın hesaplarını yapıyor.

NTV Spor
 
Üst Alt