nag.jpg

Nagatomo’nun transfer edilmesinden sonra Uzak Doğu pazarından olumlu dönüşler alan G.Saray, Shinji Kagawa’y ı kadrosuna katarak ürün satışından kasasını doldurmak istiyor. Tokyo'da GS Store açmayı planlayan Sarı-Kırmızılılar, sezon sonunda Nagatomo'nun bonservisini alacak. Sonrasında ise Shinji Kagawa'nın kulübü Dortmund ile masaya oturacak....

Galatasaray bir taşla iki kuş vurma peşinde... Sarı-Kırmızılılar, Borussia Dortmund'un yıldızı Shinji Kagawa'yı transfer ederek kasasını dolduracak. Yuto Nagatomo'yu kiralık olarak kadrosuna katan Galatasaray, Japon futbolseverlerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Bu ilgi sonrasında Sarı- Kırmızılı yöneticilerin iştahı kabardı.

YAZ KAMPI UZAK DOĞU'DA

Uzak Doğu pazarında güçlü olmak isteyen Galatasaray, forma satışı ve diğer gelirlerle kazancını artırmak istiyor. Yaz kampını Uzak Doğu'da yapmak isteyen Cimbom, Tokyo'ya GS Store açma niyetinde.

FATİH TERİM'İN VAZGEÇİLMEZİ

Galatsaray'ın ilk hedefi kadrosunda kiralık olarak forma giyen Yuto Nagatomo'nun bonservisini Inter'den almak. Fatih Terim'in çok memnun olduğu tecrübeli kanat oyuncusundan sonra sıra Kagawa'ya gelecek.

NAGATOMO'YU DA KULLANACAK

Aslan, Shinji Kagawa için Alman temsilcisi Borussia Dortmund ile sezon sonunda masaya oturmaya hazırlanıyor. Sarı-Kırmızılılar, bu transfer için oyuncusu Yuto Nagatomo'yu da kullanacak.

Fanatik
 
Geçen sene Fikoş amaçsızca, yoğun takvimde böyle bir şey yapmış çok eleştirilmişti. Hayal kırıklığı olmuştu onlar için. Bizimkiler bu kadar programlıysa ve hedefler bu kadar gerçekleşirse Fikoş "kendini intihar eder."
 
Üst Alt