Galatasaray'ın Yeni Drogba'sı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ın Yeni Drogba'sı!

Dursun basgan daha 1-2 hafta once a spor'da balotelli ayni ibra gibi medya tarafindan ortaya atilan isim dedi ama "gazetecilerimiz" hala yalan haber yaziyor

Simdi Turkiye'de gazetecilik yapmak vardi be, oturdugun yerde salliyosun ve herkes salladigin haberi okuyor :D

Ne demek istiyorsunuz Sayın Dalmış bey ?!

Genel olarak STSL taraftarı ...
hepimiz-zokorayiz-malzeme-haric.jpg

Bunu alan takım başına büyük bir bela alır ne balotellisi Allah aşkına takım zaten futbolcuların elinde bununla beraber florya iyice dingonun ahırına döner

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tudor olduğu yerde dingoluk olmaz
Usta ben bu Balotelli'ye oldum olası kılım gelirse başımıza bela olur.
Zaten bu ülkeye gelen en disiplinli oyuncu bile şımarıyor bu gelirse peygamberliğinl bile ilân edebilir kafası o kadar kırık bi adam. Bu adamdan bize hayır gelmez

Usta ben bu Balotelli'ye oldum olası kılım gelirse başımıza bela olur.
Zaten bu ülkeye gelen en disiplinli oyuncu bile şımarıyor bu gelirse peygamberliğinl bile ilân edebilir kafası o kadar kırık bi adam. Bu adamdan bize hayır gelmez

Ya problemli kaliteli
Yahut
Kalitesiz efendi

Hem çalışkan hem üst düzey kaliteli oyuncu zor gelir GS'a

Seçim senin :/

"Balotelli'yi alırsak, Drogba'da olduğu gibi takımda her anlamda bir sıçrama yaşanır. Boşa çıkan 178 loca hemen satılır, kombineler tükenir. Takımın başarısı artar. Balotelli hırslı kişiliğiyle takıma savaşçı ruh kazandırır. Ayrıca tüm dünya Galatasaray'ı konuşur. Bunlar çok önemli."

püüüü

Üst Alt