Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

GSC Haber #GalatasarayKenetleniyor

Twitter'da destek verilmesi gereken hashtag, şu an ilk sıradayız. Gündemde tutalım.

Galatasaray ile uğraşamaz hiç biri.

Medya maymunlarını mahkemeye versin kulüp, diğer olayları Galatasaray taraftarı halleder.

Burdan bunu icten söylüyorum yemin ederim Galatasaray için ceza çekmeye ragziyim ben bir Galatasaray aşığım gerekirse hapiste yatarız benim ideolojim herşeyim Galatasaray.

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk ulan işte 90 lı yılların sonlarında 7 saat stadda maçı beklerken hayal kurdurucak kadar büyük bir aşk.Hangi kızı beklersinki..
ASY ye girmeden önce yediğin soğanlı yumurtalı sandeviçi Hilton hotelindeki pirzolaya değişmeyeceğin bir aşk.Nasıl böyle olabilirki
Kaybedince sinirlenirsin kızarsın izlemicem gitmicem dersin ve Sonra gelecek hafta maç kaçta diye bakarsın.Başka kim böyle tükürdüğünü yalatırki.
Hiç hazemetdiğin biri seni tuttuğunu söyleyince nasıl ona karşı yumuşayabilirsinki
Hiç tanımadığın birine nasıl sarılabilirsinki gol olunca
Herşey sensin işte
Herşey Galatasaray

Bu arada bu algı hareketlerini başlatan 12numara'nın kim olduğunu, avukatı Sabire Meltem Banko'nun kim olduğunu, siyasi ortamda aynı anda aynı algı hareletini başlatan Ömer Turan'ın kim olduğunu hafızalara iyi kazımak lazım.

Bunlar Fethullah Gülen hareketinin ne olduğunu herkesten iyi biliyorlar ki, anında o harekete bağlama kapasitesine sahipler.
Bugün iyi partinin amblemi yayınlandı, anında Ömer Turan vasıtasıyla maklubeye benzetildi. Siyasi programlarda izleyerek maklubenin Fethullah bağlantısını anlayamazsın.
Koreografi(bence berbattı ama o ayrı) direk Fethullah Gülen'in vaazına benzetildi. Yahu Fethullah'ın vaazını kim dinliyor? Demek ki sürekli dinliyorsun.
Dün atılan tweet Enes Kanter'in tweetine benzetildi. Yahu Enes'in twitter'ı Türkiye'de bloklu. Sen demek epey takip ediyorsun bunu.

Bunlar mahkemeye giderse "Biz tedbir olsun diye takip ediyorduk" diyeceklerdir tabii ki. Bu konunun yasal bir karşılığı yok. İşte kenetlenmek bu konuda lazım. Bunları unutmadan her fırsatta bu insanların yüzlerine vurmak. Bunların unutulmyacağına inandırmak.
Yoksa şerefsizin yüzüne şerefsizliğini vurmazsan kendini şerefli sanıp yarın sana şeref dersi vermeye kalkıyor.

Üst Alt