Galatasaraylı Ev Projem, v1905.01 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaraylı Ev Projem, v1905.01

AZjGP9qCAAEPJvi.jpg:large

Odanın en az bir köşesi Sarı-Kırmızı olacak ve isteğe göre bu köşeye GS forması/atkısı asılacak...

Evet bayanlar/baylar iyileştirmeler gelsin :)

Not1: Çizim paint terktir, dalga geçmeyiniz:D

Not2: Oda derken bildiğimiz oturma odası/salon, yoksa çoğu renktaşımızın kendi odaları zaten hep sarı-kırmızı :)

Cevap: Galatasaraylı ev projem, v1905.01

bayağı uçuk bir fikir bekledim ama güzelmiş bu da , her yere uygulanabilir kolaylıkla :)

Cevap: Galatasaraylı ev projem, v1905.01

Fazla ciddi bakıp deşelemeyin :D Çoğuna saçma da gelebilir sonuçta :)

Ama ben kendi evime yaptıracam bunu, şimdi yaptırırsam ev sahibiyle papaz oluruz :D

Cevap: Galatasaraylı Ev Projem, v1905.01

Başlıkta v1905.01 yazısını görünce çok daha farklı bir şey göreceğimi sandım ama bu da hiç yoktan iyidir :D

Bu fikrin aklıma 2 hafta önce rahmetli olan dedemin Karıncaezmez Şevki abimizle yaşadığı bir anısını aklıma getirdi. Dedem eski İstanbul taksi şoförlerindendir.

Mecidiyeköy'de kendisi gibi taksicilik yapan ancak genelde maç çıkışları rakip taraftarlarca aracı ezilip tekmelendiği için ara ara arabasız kalan Karıncaezmez abimizi aracına almış. Trafik yoğun ramazan ayı. İftar topu atılıyor. Karıncaezmez abimiz çıkartıyor kumanyasını. Herşey sarı-kırmızı.. Herşeyini sarı-kırmızıya boyamış..

Aracına gelince. Bildiğimiz taksilerde bulunan şeritlerin haricinde sarı-kırmızı şeritler çekermiş. Trafik de karışmazmış bu duruma. Ayrıca aracında maç sonraları meydana gelen hasarı da kulüp karşılarmış..

Rahmetlinin ağzından rahmetli abimiz böyleydi. Ruhları şad olsun :(

Üsenmedim senin icin yeni odani cizdim, hayirli olsun kardis bi tesekür yeterli :) :) :)

azjgp9qcaaepjvijpglarge.jpg

Belki odanın tavanına forma şeklinde asma tavan yapılıp sarı kırmızı ince çizgilere boyanabilir.

Hatta asma tavandaki forma detayı normal tavana göre biraz daha aşağıda olduğundan, kenarlarından sarı ve kırmızı gizli ışıklar verilebilir.

Üst Alt