Galatasaraylı Futbolculardan Küfür Tepkisi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
5232621.jpg

Futbolcular, Twitter ve Instagram’dan gelen ağır eleştirilere tepki gösterdi: "Ligin başından beri zirvedeydik ama çok eleştirildik" diyen sarı-kırmızılılar, sosyal medyada tüm takımın linç edildiğini dile getirdi. Yabancı yıldızlar ise özellikle küfürden rahatsız...

Sosyal medyadan en çok etkilenen kulüp olan Galatasaray'da futbolcular isyan bayrağını çekti. Türk Telekom Stadı'nda kazandıkları maçlarda bile takım arkadaşlarının ıslıklanmasına şaşıran futbolcular, "Ligin başından beri zirvedeydik ama çok eleştirildik. Takımdaki herkes sosyal medyada taraftarımız tarafından linç edildi" diyerek görüşlerini paylaştılar.

Yabancı yıldızlar, özellikle özel hayatlarında aileleri ile paylaştıkları fotoğrafların altına yazılan küfürlerden rahatsız. Dursun Özbek başkanlığındaki yönetim ise iki yıldır sosyal medyadan fazla etkilenmesinin bedelini ağır ödüyor ve "Kulübü twitter yönetiyor" yorumları yapılıyor.

Hamza Hamzaoğlu'nun gönderilmesiyle başlayan süreçte birçok operasyonda taraftarın dediği oldu. Sosyal medyada ismi sürekli empoze edilen İgor Tudor, Riekerink'in yerine gelirken, Özbek ve ekibi bu periyotta sadece Sneijder meselesinde taraftarı dinlemedi.

Sabah

GSCimbom Portal

Son düzenleme:
sakin olup takıma sahip çıkmakta fayda var yoksa kendi elimizle tinercilere şampiyonluğu ikram edeceğiz.

* o insanlar o stada türlü emeklerle fedakarlıklarla geliyor. kar yağmur çamur dinlemiyor. haftada bir maç yapıyorsunuz kamyonla para alıyorsunuz bir zahmet götünüzü kaldırın iki top yapın . başka beklentimiz yok . bizler halı sahada üste para verip zevkine oynarken bile kendimizi paralıyoruz sizin işiniz bu işiniz !

formanın kıymetini bilin . yok bunların farkında olmadan kız gibi sahada sek sek oynayıp ilk golü yediniz mi hemen tumanı aşağı çekip farka boyun eğmenizi kaldıramıyoruz.
bu da bizim arzu halimizdir. kaldıramıyorsanız topunuzun amk gazetesi.

Küfür edenlerin hepsi Galatasaray taraftarı mı acaba ? Böyle etkileniyorlarsa kapatsınlar hesapları :mad::mad::mad:

edit: Sinirden elim ayağım titriyor..

Bir edit daha: Kimmiş bu küfür yiyenler ? yata yata para kazananlar mı :mad::mad::mad:

Son düzenleme:
* o insanlar o stada türlü emeklerle fedakarlıklarla geliyor. kar yağmur çamur dinlemiyor. haftada bir maç yapıyorsunuz kamyonla para alıyorsunuz bir zahmet götünüzü kaldırın iki top yapın . başka beklentimiz yok . bizler halı sahada üste para verip zevkine oynarken bile kendimizi paralıyoruz sizin işiniz bu işiniz !

formanın kıymetini bilin . yok bunların farkında olmadan kız gibi sahada sek sek oynayıp ilk golü yediniz mi hemen tumanı aşağı çekip farka boyun eğmenizi kaldıramıyoruz.
bu da bizim arzu halimizdir. kaldıramıyorsanız topunuzun amk gazetesi.

sevgili fatihcim , gelmesinler o zaman ? kimse zorlamiyor ya da basari ,iyi oyun vaad etmiyor ... futbol bu , kazanirsin kaybedersin ,seyirci begenmiyorsa oyunu ,gelmeyebilir

ayrica seyircinin bir kismini bu dedigin sebeplerden oturu "kismen" hakli gorebilsek bile , bu bahsedilen sey tribunlerdeki tepki ile ilgili degil , sosyal medya acisindan sikayetci olduklari yaziyor haberde

oyuncularin bu hususta haksiz olduklari nokta bence baska , sosyal medyada bu isler o veya bu sebeple olabilir , buna maruz kalmak istemiyorsan ya yasal yollarla ugrasacaksin ya da o mecralarda var olmayacaksin

ama bu kufuru , hakareti makul gostermeyi gerektirmiyor , bu sosyal medya , forum , tribun ,her yer icin gecerli .. kufur bir hak filan degildir , bunu insanlar emniyeti acik tabanci gibi kullaniyorlar ama suc isliyorlar farkinda degiller

Konunun taraftarla alakası yok. Toplumun genel ahlak yapısı bozuk. Sadece futbolculara özel bir durum değil. Popüler olan bütün isimlerin fotoğraf altı yorumları küfür kaynıyor.

sevgili fatihcim , gelmesinler o zaman ? kimse zorlamiyor ya da basari ,iyi oyun vaad etmiyor ... futbol bu , kazanirsin kaybedersin ,seyirci begenmiyorsa oyunu ,gelmeyebilir

ayrica seyircinin bir kismini bu dedigin sebeplerden oturu "kismen" hakli gorebilsek bile , bu bahsedilen sey tribunlerdeki tepki ile ilgili degil , sosyal medya acisindan sikayetci olduklari yaziyor haberde

oyuncularin bu hususta haksiz olduklari nokta bence baska , sosyal medyada bu isler o veya bu sebeple olabilir , buna maruz kalmak istemiyorsan ya yasal yollarla ugrasacaksin ya da o mecralarda var olmayacaksin

ama bu kufuru , hakareti makul gostermeyi gerektirmiyor , bu sosyal medya , forum , tribun ,her yer icin gecerli .. kufur bir hak filan degildir , bunu insanlar emniyeti acik tabanci gibi kullaniyorlar ama suc isliyorlar farkinda degiller
Peki böyle bir durumda bu paralari kazanabilirler mi?
Yanlis anlasilmasin, küfür edilmesi dogru degil orasi ayri.

Son düzenleme:
Peki böyle bir durumda bu paralari kazanabilirler mi?

O onlarin problemi . kazanamasinlar , zaten haketmiyorlar da .

meyve suyunun tadini begenmeyip , ama surekli alip , tadi kotu diye kufur etmeye benziyor , gitme kardesim maca eger mutsuz oluyorsan ... bu soyledigim sey buradaki haberdeki konudan biraz farkli ama laf oraya geldi diye soyluyorum

O onlarin problemi . kazanamasinlar , zaten haketmiyorlar da .

meyve suyunun tadini begenmeyip , ama surekli alip , tadi kotu diye kufur etmeye benziyor , gitme kardesim maca eger mutsuz oluyorsan ... bu soyledigim sey buradaki haberdeki konudan biraz farkli ama laf oraya geldi diye soyluyorum
O kadar kolay degil iste Sinan.
Kazanmasinlar diyorsun ama bu paralari istiyorlar, sözlesme yaparken pazarlik yapiyorlar.
Piyasa bu, bunun altina gelmem diyor.

Iyi olunca ooo kötü olunca küfür
Yanlış işler bunlar
Özellikle sneijder gittiğinde belhandaya küfür edenler ayrı mal

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sabah denen pacavranin hayali haberi.

Iyi o halde besiktaslilar ve fenerliler 10 bin kisilik bir ekip kurup galatasaratli gibi davransin ve her oyuncuay kufretsin hocalari sistematik sekilde elestirip gondersin yonetim denen hiyarlarda buna canak tutaun boyle birsey olabilir mi yahu.

Bak bak kulubu twitter yonetiyormus bunun adi dursun olurda tudoru gonderirse ister istemez terimi getirmek zorunda kalacak baska cikis yolu yok oyle yada boyle camiyanin buyukleri terimi ikna eder korkusu bu.
Galatasaray kulubunu yoneten twitter kullanicilari degil de yukaridan emir gelip bilerek kaybettigini soyleyen yoneticilerin oldugunu biliyorum. Bunlarin ipini kim tutuyorsa o yonetiyor

hayatımda bir defa maça gittim o da elazığ maçındaydı . adamın biri hakemden başladı düdüğünden bebeğinden çıktı . iğrenç iğrenç küfürler etti. ben de stadı bıraktım . bazıları sırf küfretmek için gidiyor bazıları destek bazıları oyuncuyu canlı görme izleme vs vs nedenlerden dolayı. küfrü tasvip etmesem de bazı zaman kendim de dayanamıyorum açık konuşayım .

ancak şu da var. arkadaş neden küfrediyorlar kendime bakayım biraz demiyorlar. elbette garanti yok yenersin yenilirsin ama boyun eğme olamaz. savaşarak fark ye alkışlarım seni.

Bende sahada hicbirsey yapmayan ama 4 senede klupten 100 milyon liranin uzerinde para alacak topculardan cok rahatsizim.

Üst Alt