Galatasaraylı Futbolcuların WhatsApp Konuşmaları Ortaya Çıktı!


43b3aa44-6d82-11e7-b3ce-f80f41fc6a62

Galatasaray, UEFA Avrupa Liginde Östersunds’a elenirken, takım içinde önemli bir gelişme yaşandı. Sarı kırmızılı ekipte, bu sezon başında bütün futbolcuların yer aldığı bir whatsapp grubu kurulduğu ortaya çıktı. Ve nitekim önceki gece oyuncular bu platformda birbiriyle dertleşti. İşte haberin detayları...

Östersunds’a elenerek Avrupa kupalarına veda eden sarı kırmızılı futbolcular, akşam soyunma odasında, gece geç saatlerde ise kurdukları whatsapp grubunda kenetlendi. Maicon, Selçuk’u teselli ederken, Belhanda ve Eren, “Bu bir uyarı. Şampiyon olabiliriz” dedi.

Bu dertleşme, maç sonrası soyunma odasında yaşananların devamında geldi. Karşılaşmanın sona ermesiyle odakta yer alan isim ilk olarak Selçuk İnan oldu.

Taraftarların protesto ettiği Selçuk soyunma odasında sessiz kalırken, Maicon ise içeri girer girmez, onu teselli etmeye çalıştı. Gomis soyunma odasında hırsından ağlarken, Muslera sinirden oturduğu koltuğu yumrukluyordu. Whatsapp konuşmaları ise şu şekilde oldu.

HERKES İÇİNİ DÖKTÜ

Stattan çıkışta ise whatsapp grubu devreye girdi. Gece geç saatlerde burada mesajlaşmaya başlayan sarı kırmızılı futbolcular adeta birbirlerini ayağa kaldırmaya çalıştı. Soyunma odasında sessiz kalan Belhanda, düşüncelerini whatsapp’a yazdı: “Merak etmeyin, daha iyi olacağız.”

Kaptan Selçuk da, “Beyler ayağa kalkacağız. Bunu hep beraber başaracağız” mesajını gönderdi. Ardından Gomis, arkadaşlarına, “Bu sonucun bahanesi yok. Çok kötü ama bu bize tüm sezon iyi bir ders olacak. Şampiyonluğa kenetleneceğiz” diye seslendi.

Eren Derdiyok da, “Bu sonuç bizi daha çok kenetleyip tüm sezonu etkileyebilir. Şampiyon olabiliriz. Bu maç bize erken bir uyarı olacak, şampiyonluğa ulaşacağız” diye yazdı.

Hürriyet
 
başaracağız
daha iyisi olacağız
kenetleneceğiz
uyarı olacak
cart curt

vizyonsuzlar sürüsü, sığırlar rutinden kurtulup skandal niteliğinde konuşma bile sızdıramıyorlar
 
Özellikle bu Galatasaray muhabirleri , evren göz ve cumhur önder arslan hariç ne yiyor ne içiyorlar merak ediyorum. Bunların içtiği suya bir şeyler karıştırıyorlar galiba :) :)

Emoji gif komik foto falan da atmışlar mı acaba birbirlerine hahahaha ..
 
Üst Alt