Galatasaraylı kız gereken cevabı vermiş !


Cevap: Galatasaraylı kız gereken cevabı vermiş !Bugün izlemişdim.. Çokta gülmüşdüm. Sadece bu değil bir sürü kapak yaptı. Hatta tam lafı sokmuşken banu reklama girdi.Banu orda soru soruyor, Derbi için içinizde bir heyecan varmı diyor. Kızda hemen örnek veriyor
 
Cevap: Galatasaraylı kız gereken cevabı vermiş !helal lan .bütün fenerliler harbi mal. bi skorla yıllarca övünüp,avunuyolar .:asd:
 
Cevap: Galatasaraylı kız gereken cevabı vermiş !Şöyle birşey daha vardı..Galatasaraylı:Çarşamba günü, Hem fenere yenilip hemde küme düşerlerse 10 senede bunu konuşurlar..
 
Cevap: Galatasaraylı kız gereken cevabı vermiş !Şöyle birşey daha vardı..Galatasaraylı:Çarşamba günü, Hem fenere yenilip hemde küme düşerlerse 10 senede bunu konuşurlar..yenicez.ama onlar hep konuşur bilirsin. değiştiremezsin o beyinleri .bu kadar küçük bişey onlar için büyük bi olay.dalga geçilmeye bile layık değiller.
 
Cevap: Galatasaraylı kız gereken cevabı vermiş !Şimdi facebookta gördüm ve izledim..Tadına varamadım 2 kez daha izledim. :)ahhh ulaan hayatt karsıma böyle birini çıkarmazsın kii :D
 
Üst Alt