Galatasaraylı Mert | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaraylı Mert

Öncelikle hayırlı geceler sevgili kardeslerim ve abilerim.
Nedense icimden bu gece böyle bir yazı yazmak geldi ne bileyim bu aralar çok duygusalım galiba.
Babam(enistem) dedigim adamın 5 gün önce gözümün önünde kalbi durdu bana 7 yaşımdan bu yana teyzemle beraber onlar bakar o anda ne yapacagimi sasirdim zaten yıllardır psikolojik sorunlarla uğraşıyorum sanki bu da tuzu biberi oldu o an hala gözümün önünden gitmiyor.
Yani bu yazımın amacida biraz bundan kaynaklanıyor.
Hayalim hep Galatasarayda futbol oynamakti çok calistim tam ucuna geldim dedim 18 yasinda psikolojik sorunlarla ugrasmaya basladim o kadar hayat dolu bir adamken insanlar bana sasirdi hep hayata tutunmaya calistim ve hayata tutunurken hep Galatasaray vardı onu öyle çok sevdim ki size kelimelerle tarif edemem belki her maça gidemedim deplasmana gidemedim hattâ doktor mac izleme demesine rağmen dayanamadim sakinlestiricilerle mac izliyorum ne yapalim bizimde sevdamiz bu beni hiç bir takim ilgilendirmez ben Galatasaraylıyım yemin ederim ne şampiyonluğuna asik oldum ne kupalarina rengine asaletine armasina asik oldum.
Istersen 20 sene istersen 30 sene şampiyon olma dünyadan yok olup gitsen bile yine ben seni severim.

Uzun lafın kısası hayat çok kısa kimseyi üzmeye kırmaya gerek yok ve bu yazdigim satırların amacı bir gün bu dünyadan göçüp gidicem herkes gibi ama unutmayın ki diyinki bir Mert vardı Galatasarayı ölümüne seven.

Galatasaraylı Mert.

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Diyarbakırlıydın galiba hocam öyle kalmış aklımda, yaşa var ol senin gibiler sayesinde Galatasaray her zaman ayakta

İyi ki varsın hocam. Mesajlarını her daim okumak isterim şahsen.

Çok farklı insanların ortak paydasıdır Galatasaray. Göçüp gidene kadar Galatasaraylı kalacağız. Milyonları birleştiren renklerdir sarı kırmızı.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
EyvAllah Murhanim ömür boyu sürecek asla tükenmeyecek sevdamız.

Bir delilik yapmayiniz mert bey , forumda kuslarla zar zir geciniyoruz , has cimbomlulara ihtiyacimiz var

Casper Via A1 cihazimdan Gscimbom mobil uygulamasi ile gönderildi.

Galatasaray'ı sev ama hayatının merkezine bu kadar alma. Sivil toplum kuruluşu değiliz olamadık da hiç bir zaman, milyonlarca insan dönemsel ekonomik, siyasi vs etkilerle garip garip adamların başına geçtiği takımları senin benim gibi destekliyor ama sonuç? Onların akılsızlıkları çoğu zaman bizlerin mutsuzluğu oluyor, o yüzden kendinizi bu kadar kaptırmayın. Çünkü ne o formayı giyenlerde ne o takımı yönetenlerde ne de kulübün başındaki adamlarda o bilinç, o sevda yok.

Galatasaray'ı sev ama hayatının merkezine bu kadar alma. Sivil toplum kuruluşu değiliz olamadık da hiç bir zaman, milyonlarca insan dönemsel ekonomik, siyasi vs etkilerle garip garip adamların başına geçtiği takımları senin benim gibi destekliyor ama sonuç? Onların akılsızlıkları çoğu zaman bizlerin mutsuzluğu oluyor, o yüzden kendinizi bu kadar kaptırmayın. Çünkü ne o formayı giyenlerde ne o takımı yönetenlerde ne de kulübün başındaki adamlarda o bilinç, o sevda yok.
Aklima engel olsam kalbime olamıyorum çok denedim takmamayi ama olmuyor be Galatasaray benim platonik askim

Mert senin Galatasaraylılığın asla tartışılmaz. Ama önce sen varsın; kendine daha çok önem vermelisin.

1f08cd3908ab7dd8381f28cb0c0ee1de.jpg

Üst Alt