Galatasaraylı Olmak Çok Güzel Değil mi? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaraylı Olmak Çok Güzel Değil mi?

Az evvel fenerlilerin yorumlarını okurken bir kez daha Galatasaraylı olmaktan mutlu oldum. Adamlar resmen looser olduklarını kabul etmişler. Bjk zaten oldum olası kendini şerefliyiz lafları ile tatmin eden küçük bir camia. Peki biz? Her zaman başarımızla konuşan, en ufak başarısızlıkta başkanına tekmeyi basan, kötü futbolcuya tahammülü olmayan, bana göre büyükler arasında en çok doğranmasına rağmen hakemlerden önce futbolcusunu teknik direktörünü eleştirmesi bilen, özelleştiri kültürü olan bir kulübüz.

Bugün hiç şampiyonluk şansımız yokmuş gibi dururken tekrardan şampiyonluğun 1 numaralı adayı haline geldik. Biz bjknin 2 averaj önünde olsak şampiyonuz derdik, Beşiktaşlılar diyebiliyor mu haftaya şampiyonuz diye? Diyemiyor çünkü rakibi Galatasaray, rakibi Türkiye'nin en büyük sivil toplum oluşumu. Biz diyebiliyoruz ki şu an 2 averaj geride olmamıza rağmen muhtemelen şampiyon olacağız. Olmasak bile yine de herkese teşekkür ediyorum. Galatasaray'lı olmak güzel, teşekkürler cimbom.

ümidini kesenler utansın. puan farkları 8-10 kende aynı düşünüyorduk şimdi de aynı düşünüyoruz. bjk maçı sampiyonluk maçımız olabilirdi sacma sapan hatalar yapmasak. ama buralara kadar gelmek de galatasaray'a yakısır bir şeydi. emeği geçenleri kutlar ctesi allah ne verdiyse saldırmalarını dilerim. şansa bırakmamak gerekiyor artık 5-6-7 neyse atmak lazım. o yüzden kapanan takımları nası acarız onun derdine düşsün bizimkiler şu kalan 3 4 günde. zira malatya kapanacak.

ve tabi ki iyi ki galatasaray'lıyız. şöyle bi düşünüyorum da hayatımıza ciddi bir yeri var. geçen arkadasla onu konustuk özellikle şu pandemi dönemi yasaklarla birlikte maçtan maça motivasyon sağlıyoruz.

amcam bana da çok ugrasmıs fb li olayim diye de rahmetli izin vermemiş. kardeşimi fb li yaptı mesela amcam çocuk perişan. yüzünden düşen bin parca dokunsan ağlayacak. bitap düşmüş 25 sene sonra pişmanım da diyemiyor. boynu bükük dolasıyor haha

Ben şampiyon olacağımızı düiünmüyorum ancak yinede çok sevinçliyim , önde olan takım onlar ama tek sorunları var şu an kaos içindeler.Takımıma güveniyorum ama inanamıyorum malesef.
vala bu boka onlar sürükledi bizi şimdi onlar çıkaracak, mis gibi haftalar önce sampiyon olabilirdik. oynanan oyuna bakıyorum bende göremiyorum farklı galibiyet ama son maç belli olmaz galatasaray bu. karşımıza bjk fb ts dan karma yapsalar onları da tokatlayabilirler kazanmanın önemi hususundan.

Farkında mısınız? Şampiyon olacağız, inanıyorum ama olamasak bile şampiyon olamadığımız en güzel senaryo gerçekleşiyor. O kadar acı çektiler ki 2 maçta şu kuşlar, tarif edilemez yaralarına bir yenisini daha eklediler.

vala bu boka onlar sürükledi bizi şimdi onlar çıkaracak, mis gibi haftalar önce sampiyon olabilirdik. oynanan oyuna bakıyorum bende göremiyorum farklı galibiyet ama son maç belli olmaz galatasaray bu. karşımıza bjk fb ts dan karma yapsalar onları da tokatlayabilirler kazanmanın önemi hususundan.
Ondan yana hiç sorunum yok Galatasaray Winner takım zaten ancak Bjk buradan ligi verirse yazık olur aynı şey bizim içinde yazık olur. Kim kaybederse çok üzülecektir ama şampiyon olan takımı alkışlamak gerekli iki takım içinde geçerli hatta 3 takım içinde . Sonuçta belli olmaz iki takım yenılır fener yener şampiyon olur. Ama o tebrik mesajını yayınlayacak takım çıkmaz malesef ama çıkmalı.

Ondan yana hiç sorunum yok Galatasaray Winner takım zaten ancak Bjk buradan ligi verirse yazık olur aynı şey bizim içinde yazık olur. Kim kaybederse çok üzülecektir ama şampiyon olan takımı alkışlamak gerekli iki takım içinde geçerli hatta 3 takım içinde . Sonuçta belli olmaz iki takım yenılır fener yener şampiyon olur. Ama o tebrik mesajını yayınlayacak takım çıkmaz malesef ama çıkmalı.
olmaz o iş de buralara kadar gelmişken kazanmamız gerekiyor. öyle havaya girdi ki iki takım anca böyle havaları sönecek. sene sonu özellikle ahmet nur çebiye galatasaray'ı alkısladınız mı sorusunu soracak muhabirin annından öpeceğim.

kimse kendini kandırmasın şampiyon olamasak bile yeter gibi. şampiyon olamazsak hiçbir esprisi kalmıyor. ortada bir hikaye var şampiyon olursak iyi bir hikaye olur olamazsak kötü bir hikaye olacak. şu maçta puan kaybetmeseydik, şu maçta daha fazla gol atsaydık gibi bir sürü müflis tüccar hesabı yaparız. ama ben şampiyon olacağımıza inanıyorum.

Üst Alt