Galatasaraylı Ryan Babel'den Ortalığı Karıştıran Paylaşım! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaraylı Ryan Babel'den Ortalığı Karıştıran Paylaşım!

Screenshot_12.png

Sakatlığı sebebiyle PSG maçı kadrosunda olmayan Ryan Babel, Galatasaraylı taraftarları kızdıran bir paylaşım yaptı. Hollandalı oyuncunun takım arkadaşlarının yanında yer almak yerine Amerika'ya giderek görüntü paylaşması sosyal medyada eleştirildi.

TARAFTARI KIZDIRDI
Kritik PSG mücadelesi ve cumartesi günü ligdeki Ankaragücü maçı öncesi Amerika'dan görüntü paylaşan Ryan Babel, Galatasaray taraftarlarını kızdırdı. Taraftarlar, Babel'in Amerika'ya gitmesine anlam veremedi.

Kaynak: Mynet

Eskiden hocanın olduğu yerde 1 hafta karılarını göremezlerdi.

Nereden nereye...

Hem kızgınım, hem üzülüyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben Onyekuru alınacak bu adamda forvet ve kanatı yedekleyecek diye istiyordum. Beklentiler ve gerçekler farklı oldu. Kendisinin takımla alakası yok gibi video filan atardı atmıyor zaten hiç.
Hocanın geçmişinde rehabilite ettiği çok adam var diye bekleyip görelim dedik ama hoca da eskisi gibi değil. Kadınlara yürüyenler mi dersin, sosyal medya bağımlıları mı dersin, alemciler mi dersin... Bu iş çok zor düzelir gibime geliyor.

Sevgili hocamız sakatlanıyor ve tatile gidiyor diye serdarı kadro dışı bırakmıştı ki 28 yaşında ve 5 milyon euro bonservis ödediğimiz adamdı...
Bu herif amerigalarda takılıyor 33 yaşında tulum gibi olmuş tarak başı gibi kafasını göstermekten başka ne halta yarıyor da hocanın adaleti bu hırboya ulaşamıyor. Eren ve serdara mı yetiyordu gücün terim efendi?

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Takımı içeriden karıştırdığını sabote ettiğini düşünüyorum. Takım için Belhanda'dan bile daha tehlikeli bence. Bir de gittik bu herife 3 yıllık kontrat verdik. Yazık günah o paraya.

Üst Alt