Haber - Galatasaraylı Üyeler, İrfan Aktar'ı Disipline Verecekler! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Galatasaraylı Üyeler, İrfan Aktar'ı Disipline Verecekler!

Riva-Florya parası bittikten sonra temlik gösterip borçlanacak ne kalıyor ki geriye?

Galatasaray 20 sene önce ne ise, bugünde o, yarin da o olacak. Tabiki, bir gün kayyum atanacak raddeye gelmedigi sürece. Bunu bir Galatasaray taraftari olarak kabullenmek gerekiyor. Iceriden karar verenler, kulübün gizli sahipleri var... Sen dersin ki, riva parasini yiyorlar. Ama onlar icin, "rivayi zaten biz kazandirdik kulübe kimseye yedirmeyiz, biri yigecek ise de, biz yeriz."

Liseciler kulübü ve varliklarini zaten kendi mülkü görüyorlar.

Galatasaray 20 sene önce ne ise, bugünde o, yarin da o olacak. Tabiki, bir gün kayyum atanacak raddeye gelmedigi sürece. Bunu bir Galatasaray taraftari olarak kabullenmek gerekiyor. Iceriden karar verenler, kulübün gizli sahipleri var... Sen dersin ki, riva parasini yiyorlar. Ama onlar icin, "rivayi zaten biz kazandirdik kulübe kimseye yedirmeyiz, biri yigecek ise de, biz yeriz."

Liseciler kulübü ve varliklarini zaten kendi mülkü görüyorlar.

Realite bu,ben zaten çokça ifade ediyorum bunu.Ancak olması gereken,doğru olan bu mu kesinlikle hayır.Taraftarı olmasa sıradan bir lise takımından kolej takımından ne farkı kalır Galatasaray'ın?

Realite bu,ben zaten çokça ifade ediyorum bunu.Ancak olması gereken,doğru olan bu mu kesinlikle hayır.Taraftarı olmasa sıradan bir lise takımından kolej takımından ne farkı kalır Galatasaray'ın?

Kulüp sadece bir sözde dernek, dernek gibi yönetiliyor, kulüp aslinda liseye ait...
Bunu yeri geldiginde zaten kulübün eski kurtlari, göstere göstere ifade ediyor bunu.

Galatasaray halka o dönem hitap eden jenerasyonel topcularin ve futbol adamlarin cikmasi ile, halk ile birlesmeyi basardi. Yoksa Halka en yabanci, en tepeden bakan, ve en az taraftar sahibi kulübüydük büyüklerin arasinda. Halk elitist sevmez.

En hafif örnegini vereyim. Burada kahveler var dostlarimizin, adamlar dernek olarak aciyorlar, bundan dolayi cazibesini ve imkanlarini kullaniyorlar. Ama sahipleri var, birilerine ait o dernekler...

Galatasaray bunun daha grande bir versionu.

Kulüp sadece bir sözde dernek, dernek gibi yönetiliyor, kulüp aslinda liseye ait...
Bunu yeri geldiginde zaten kulübün eski kurtlari, göstere göstere ifade ediyor bunu.

Galatasaray halka o dönem hitap eden jenerasyonel topcularin ve futbol adamlarin cikmasi ile, halk ile birlesmeyi basardi. Yoksa Halka en yabanci, en tepeden bakan, ve en az taraftar sahibi kulübüydük büyüklerin arasinda. Halk elitist sevmez.

En hafif örnegini vereyim. Burada kahveler var dostlarimizin, adamlar dernek olarak aciyorlar, bundan dolayi cazibesini ve imkanlarini kullaniyorlar. Ama sahipleri var...

Galatasaray bunun daha grande bir versionu.

lise yok duruş v.s yıllarca forumlarda ve medyada filan korundu muhalif v.s son kale yılların eğitim kurum banane kardeşim eğitim kurumunumu tutuyorum ben bu lise zihniyeti kulübü ele geçirmiş oligarşik bir yapıdır en yakın zamanda bertaraf olurlar umarım.

lise yok duruş v.s yıllarca forumlarda ve medyada filan korundu muhalif v.s son kale yılların eğitim kurum banane kardeşim eğitim kurumunumu tutuyorum ben bu lise zihniyeti kulübü ele geçirmiş oligarşik bir yapıdır en yakın zamanda bertaraf olurlar umarım.

Egitim kurumunu tutmuyorsun. Adam senin tuttugun, konsum ettigin mali, ben sundum diyor. Daha da ileriye giderler ise, ki aralarinda net olarak bu dialoglar geciyordur, begenmiyorlarsa, tutmasinlar, kafasinda hareket ediyorlar.

Liseyi betraraf edecek tek güc devlet, ki Türkiye Cumhuriyetinden bile daha eski bir kurumdan bahsediyoruz. Bu topraklarin ilk laizist kurumlarindan bir tanesi oldugu gercegi varken, mevcut devlet kadrosunun liseye karsi olasi bir operasyonunda, Galatasaray tarafarinin ne gibi durus alacagi merak konusu.

Adem cok sert ama mantikli seyler soyluyorsun. Aslinda liseci denen tayfa dahi bu sertlikte dusunmuyor belki ama senin laflarinin gittigi yer son derece dogru

Su bir gercek ki lise bunyesinde bu klup kurulmamis olsa bu 100 yili askin basarilari vs de hic olmayacakti. Sahibi degilse de kurucusu denebilir liseye

Diger yandan, ornek rivadan gidelim , riva bu klube bir dernek uyesi olan yonetim ve baskan tarafindan kazandirilmasa , bugun seyirciyi memnun etmek icin alinan onca oyuncu finanse edilemeyecekti.

Tabi bu kuruculugu kotuye kullanip da kendi sempatizanlarini husrana ugratmak da bir hak degildir liseci ve kafatasci mantikta davranip .. Karsilikli bir saygi eksikligi hissediliyor ,ama kesinlikle karsilikli bu

Mekanizma net , GS spor klubu derneginin hukuken sahibi dernegin uyeleridir. Sportif AS denen yapinin da sahibi buyuk oranda dernek , ve hisse sahipleridir hisseleri nispetinde

Geri kalanlar ise sempatizan , taraftar, seyirci hatta musteri olarak adlandirilabilir . Bu yapiya herkesin saygi gostermesi ancak bu gemiyi yurutur . Yok liseciler seyircileri kucumseyecek , yok seyirciler GS halkindir gibi karsiligi olmayan soylemlerle senelerini heba edecekler , boyle olmaz bu is

Üst Alt