Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

GSC Haber Galatasaraylıları Ayağa Kaldıracak "İSTİFA" Kampanyasına Destek! #İmzaAtınDURMASIN

DUYURU | Galatasaray'ı bulunduğu durumdan kurtarmak için ilk kıvılcım bu akşam çakılıyor! Lütfen olabildiğince paylaşınız!

720 GÜNLÜK IZDIRABA SON VERME ZAMANI GELMİŞTİR.
KALBİNDE GALATASARAY AŞKI BULUNAN HERKESİ DESTEK VERMEYE DAVET EDİYORUZ

@GSCForum

#GSiçin1600imza
#GalatasarayYeniden
#DegisimeİmzaVerin
#İmzaAtınDURMASIN

Son düzenleme:
Gerekiyorsa sokağa çıkalım demokratik hakkımızı kullanalım.

Sadece internet internet yetmeyecek bu hain canlıya.

@Sinan Bilgin 'in önderliğini yaptığı grup Maçka Parkından Taksim Point hotel önüne doğru yürüyüşe geçecek , yaklaşık 2 bin kişilik bir kalabalık bekleniyor.
Gaz maskesi ve ekipmanlar tedarik edilecek.

Birşey olmaz daha önce kaç defa yapıldı... Keşke bi faydası olsa ama umudum yok kene gibi yapıştı herif koltuğa...

Size soyluyorum , demokratik yoldan gidecek , ya suresi biterek ya da kendi istegiyle .. diger hic bir yontem sonuc vermez

1 bucuk senedir seyirci protestolarinin yonetimlerimiz uzerinde hic bir donemde etkisi olmadigini anlatmaya calisiyorum size ,buna bugun yonetimle esgudumlu gorunen ua da dahil

onlar da tam terse donse yine bir sey degismez .. "genel kurulun teveccuhudur asil olan" der gecerler

Forza Cimbom‏ @forzacimbomtr
GALATASARAY TARAFTARI YEMİN ETTİ, Gİ DE CEK ! SAAT 20.30'DA BÜTÜN TARAFTARLARIMIZIN GÖZÜ SOSYAL MEDYADA OLSUN.

Volkan‏ @Baltali_Ilah_05
Galatasaray'da çıkar peşinde koşmayanlar hayırlı bir iş için her zaman destek verir. Çıkar peşinde olanlar "du bi bakalım" der hep...

Tek Yürek‏ @TekYurekcom
DUYURU | Tüm sosyal medya kullanıcısı Galatasaraylılar bu akşam teyakkuzda olsunlar. Uyananları UYANDIRACAĞIZ!

Kötü Gün Taraftarı‏ @KotuGnTaraftari
DUYURU| BÜYÜK GS TARAFTARI!

The Lion King Tayfa‏ @TheLionKingTyF
DUYURU| BÜYÜK GS TARAFTARI!

GALATASARAY FANS‏ @1905GSFANS
DUYURU| BÜYÜK GS TARAFTARI

CimbomRH‏ @CimbomRH
Destek icin bizde variz DEFOLUP GİDECEKSİNİZ !

1905 GalaUltraS‏ @1905GalaUltraS
DUYURU - Bu akşam saat 20.30'da yapılacak kampanyaya tüm Galatasaraylıların katılımını rica ederiz

Size soyluyorum , demokratik yoldan gidecek , ya suresi biterek ya da kendi istegiyle .. diger hic bir yontem sonuc vermez

1 bucuk senedir seyirci protestolarinin yonetimlerimiz uzerinde hic bir donemde etkisi olmadigini anlatmaya calisiyorum size ,buna bugun yonetimle esgudumlu gorunen ua da dahil

onlar da tam terse donse yine bir sey degismez .. "genel kurulun teveccuhudur asil olan" der gecerler
Ulan sana göre her sektörde, her yerde koyun olsun insanlar oturup kalsınlar, başlarına gelene itaat etsinler. İnsanlık bu mudur?

Eninde sonunda kovacağız Dursun'u...

ya world tt olsa ne yazar arkadaş toplanın deyin işi gücü bırakıp gelirim , yürüyelim hep beraber point otele tomo mu çekiyor polis mi yığıyor yığsın

Olan olmus diyip 2018 e kadar bekleyeceksiniz careniz yok , zamanin beni hakli cikardigini goreceksiniz

Fakat yine de ses getirecek eylemlerin kural ve nizamlara uygun sekilde yapilmasini her daim destekliyorum , protesto haktir

Nerede ne yorum yapacagim ile ilgili karari sadece ben veririm .

GS dernek kongrelerinde alinan kararlari bu ise taraf olmayanlar degistiremez . Bu hukuki bir gercektir . Taraftar bir taraf degildir cunku bu secimlerde oy kullanmamistir . Velev ki kullanmis olsalar da secim doneminde farkli bir aday uzerinde bir konsensus filan yoktu , forumdaki anketlerde bile dursun hakimiyeti vardi

Bugun nasil yapilmis secimleri , referandumlari engelleyecek , sonucu degistirecek bir yontem yoksa , GS kongresinde genel kurulun aldigi karar da bir iradedir ve 2018 mayisina dek gecerlidir

Bunun sokak protestolariyla degistirilebilecegine inanmak ise safliktir . Bu yonde tonla girisim gecmiste de olmus ,hic bir zaman kaale dahi alinmamistir

Buna ragmen ben bu protestolarin kanunsuz olanlari haric destekcisiyim , ise yaramasini isterim , ama mekanizma olarak ancak kendi istekleriyle giderlerse giderler, seyirci zorlamasi ile bir arpa boyu yol alinamaz

Bosa konusmayalim , sonuclari hep beraber gorecegiz . o zaman durum degerlendirmesi yapariz

Üst Alt