Galatasaraylılığımı Kullanarak Dolandırılmaya Çalıştılar | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaraylılığımı Kullanarak Dolandırılmaya Çalıştılar

Evet arkadaşlar geçtiğimiz günlerde Bir gavad telefonla GSSTORE'dan aradığını söyledi. Numara şu: 0212 702 20 27
Ben de yoldaydım telefonla konuşamayacağımı söyledim. Akşam da telefonu bırakmışım 5 kere aramışlar. Gugılladım numarayı ve dolandırıcı oldukları anladım. zaten telefon üzerinden birşey satın alacak kadar mal degilim ama aramızda böyle tipler olabilir. Dikkatli olalım....
:cigara:

İnternette araştırdım numarayı beşiktaşlı taraftarları baya kandırmışlar forma+atkı+bayrak 150 TL diye.

Beni aylardır ısrarla arıyorlar. Hiçbirinde de açmıyorum. Kudursunlar. Bir defa sonu 1905 ile biten bir numara aramıştı. Onu açtım forma bardak atkı Ali Sami yen koltuğu almıştım. İki günde de gelmişti. 1905 ile biten numara dışında inanmayınız.

2a9ab7b5cde135931625318e03c5429f.jpg

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Mustafa Sevim aynı numara beşiktaşlıları aramış baya bir taraftarı dolandırmışlar . Beşiktaşı aramışlar demişler bizim telden satışımız yok. 150 TL boşa gitmiş yani dikkat etmek gerekir.

Üst Alt