Galaxy S8 Türkiye'de Rekor Fiyata Satılmaya Hazırlanıyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galaxy S8 Türkiye'de Rekor Fiyata Satılmaya Hazırlanıyor!

İngiltere'de 800 Sterlin'den ön sipariş açılmış.

Bunu Türkiye'ye ithal edecek tekel firmalar 600 sterlinden soksalar yine vergiler ile %25ÖİV+%18KDV+%6TRT = 4200TL altı mümkün görülmüyor. Plus'ın fiyatı 5000TL'yi geçer.

Hahaha alan net gerizekalıdır kimse kusura bakmasın. 80 milyonluk ülke de 1 milyon kişi yoktur 4000TL ve üzeri maaş alan. :D

En çok satışı Türkiyede yapacaktır.
Asıl sana hahaha Saykal. Ülkedeki gerizekalı populasyonundan haberin yok.

alnitak alnilam mintaka

Normaldir. iphone 7 plus black tasarımları 4.500'e yakın fiyatlarda şuan da.

Aynı şekilde İphone 8'de bu sınırlarda olacak.

ikisine de bu paralar verilmez

Bizim şirkette üretimde çalışan bir dayı var ağır malum parti aşığı geçen gün dedimki dayı abd 2 bin olan telefon bizde 4 bin dayı diyorki kullanma kardeşim bende nokia 1110 var maalesef zihniyet bu adamlar hep 500 tl lik akıllı telefon aldıkları için onları etkilemez

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ne kadar anlamsız,saçma işler anlamakta güçlük çekiyorum,en nihayetinde bir telefon,değmez.

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kafayı yemiş bunlar 6.2 ekran ne la 1022€ ne lan

Le Galaxy S8+ est lui aussi détaillé – écran 6,2 pouces, batterie 3500 mAh, et lui aussi en « préco » (enfin, si l’on veut…) au tarif de 1022€.

Envoyé de mon iPhone SE en utilisant Tapatalk

Kafayı yemiş bunlar 6.2 ekran ne la 1022€ ne lan

Le Galaxy S8+ est lui aussi détaillé – écran 6,2 pouces, batterie 3500 mAh, et lui aussi en « préco » (enfin, si l’on veut…) au tarif de 1022€.

Envoyé de mon iPhone SE en utilisant Tapatalk
Fransa buradan da pahali demek. Burada 899 Euro.

Verstuurd vanaf mijn SM-G925F met Tapatalk

alanların çoğu teknik özelliklerden ziyade kişilik satın alıyorlar kendilerince o yüzden teknik özellikler ve parası ne olursa olsun yine alacaklardır elitiz kafasında

Eskiden telefonlar kücülüyor diye sevinirdi insanlar artik da büyüyor diye seviniyor herhalde.

6.2 ekran nedir yahu. 5.5 bile cok büyük.

Eskiden telefonlar kücülüyor diye sevinirdi insanlar artik da büyüyor diye seviniyor herhalde.

6.2 ekran nedir yahu. 5.5 bile cok büyük.
Sirf bu telefon icin konusursak buyuk diyemeyiz. Zaten telefonlar artik bilgisayar gibi oldugu icin ve oyle de kullanilmaya baslandigi icin mecburen ekranlarin da buyuk olmasi gerek. Ama bununla birlikte telefonun kendisi de buyuk oluyor ve pratikte kullanilmasi zor veya tasimasi kolay olmuyor.

Samsung u bu konuda tebrik etmek lazim, ekran buyurken telefonu neredeyse S7 ile ayni boyuttu tutmayi basardilar. Rakiplerine gore buyuk bir + bu.

Benim icin telefonun ekran boyutu artik 5.7 inch falan olmali. Suanda S6 kullaniyorum ve kucuk geliyor nedense.

Son düzenleme:
Bir bilirkişi olarak size tavsiyem.
Almayın bir önceki modelini alın. Sizi keriz diye silkeliyorlar.
Adamlar şu an S12yi tasarlamış size 4 sene sonra yeni diye satacaklar.
Kanmayın gidin bir eskisini kampanyadan düşürün.

İlla dom aman alacağım diyen varsa beni bulsun.
Söz kimseye söylemem :D

P9

Sirf bu telefon icin konusursak buyuk diyemeyiz. Zaten telefonlar artik bilgisayar gibi oldugu icin ve oyle de kullanilmaya baslandigi icin mecburen ekranlarin da buyuk olmasi gerek. Ama bununla birlikte telefonun kendisi de buyuk oluyor ve pratikte kullanilmasi zor veya tasimasi kolay olmuyor.

Samsung u bu konuda tebrik etmek lazim, ekran buyurken telefonu neredeyse S7 ile ayni boyuttu tutmayi basardilar. Rakiplerine gore buyuk bir + bu.

Benim icin telefonun ekran boyutu artik 5.7 inch falan olmali. Suanda S6 kullaniyorum ve kucuk geliyor nedense.

Bana cok büyük geliyor gercekten. Samsung Galaxy S4 mini vardi bende o sanirim 4.3 inch büyüklügündeydi. Simdi ise Galaxy A5 var o ise 5.2 inch.

Benim icin bayagi büyük yeni telefon. Bence 5.2 en ideal ölcüm gibi, 5.5 de elime almistim falan cok rahatsiz etmisti beni büyüklügü.

Ben daha seffaf telefonlari sevdigimden de böyle düsünüyor olabilirim tabi.

Üst Alt