Game of Thrones (2011-2019) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Game of Thrones

Haftaya çıkacak bölümü dört gözle bekliyoruz :)

Ayrıca fantastik karakterler de yaklaşıyor hissediyoruz :)

ben kitaplari okumadim ama okuyanlarin soyledigi fantastik karakterlerin ortaya cikacagi evet :) Fakat tahti birbirinden kapmak icin cevirilen entrikalar hep onplandaymis. Gerci hbo bu ne tarafa cevirirler bilemiyorum ama tv'deki herhangi bir diziden cok daha iyi olacagri kesin. Eger gelecek bolume soyle bir bakmak istersen hbo'nun sitesinde teaser mevcut.

lord stark zindanlarda, littlefinger lannister'larla vs.. ben de bekleyemiyorum acikcasi gelecek bolum icin

Son bolum biraz gecis bolumu olmus. Stark ve Lannister'lar acikta karsilasmak uzere, Arya "dans hocasi"nin destegiyle kaciyor vs. Fakat en azindan "white walker"lar ve duvarin otesinde yasayan fantastik karakterleri biraz daha yakindan taniyoruz.

Dedigim gibi bir gecis episodu olmus ve bir sonraki bolum icin buyuk bir savas bekleyebiliriz.

çok sağlam bölümler bekliyor bizi. dizi iyice sarmaya başladı

savaş yakındır

ve kış geliyor...

ayrıca dizide en kıl olduğum tipini diktiğimin veledi kral oldu ya...

Yeni bir efsane yola çıktı. Kaçırmadan izlemek lazım. İnşallah bu dizide de diğer çok iyi dizilerde olduğu gibi saçma sapan uzun aralar vermezler. En yakın örnek The Walking Dead :mad:

Demin seyrettim son bolumu torrent'lere duser yakinda,

Bolum hakkinda:

Kisaca hayatimda seyrettigim en etkileyici dizi bolumuydu. Epik, duygusal, sasirtici, seksi..

Spoiler vermeden birseyler soylemek zor ama en azindan seride daha buyuk bir rol oynayacak Sibel Kekilli'nin gorundugu ilk bolum bu. Oldukca da genis bir yeri var Sibel'in karakterinin.

Sasirmaya hazir olun derim bu son bolumu izlerken, isler hic de beklendigi gibi gitmiyor. Muthisti gercekten muthis bir bolum.

lannisterlar herkese borcunu ödermiş !

olum çok fena yapacak lan sizi drogo ! Oda inceden karıköylü bu aralar ama genede sağı solu belli olmaz.

Syrio Forel'den sonra Ned Stark'a da elveda dedik. Kim onurlu ve durustse kelleyi kaybediyor. Arya kaldi geriye..

[video=youtube;ZzJRMzWqsHE]https://www.youtube.com/watch?v=ZzJRMzWqsHE[/video]

[video=youtube;sk9U3loNx_A]https://www.youtube.com/watch?v=sk9U3loNx_A[/video]

Savas basladi.

------------------------Spoiler--------------------------------

Boromir'i elimizden aldılar. Dayanamadım söyledim

------------------------Spoiler--------------------------------

joffrey senin 7 sülalene küfr ediyorum onun bunun evladı

winterfell'in ayazında, üşüyoruz lord stark reyis

255037_10150220122828211_601018210_7058847_7619005_n.jpg

Camelot ile boşuna zaman kaybetmişiz, bu dizideki epik atmosfer hiçbir dizide yok.Bu arada Sibel'cim de gözümden kaçmadı.Kedi canını senin.

Üst Alt