Game of Thrones (2011-2019) - Sayfa 292 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Maliyet olabilir dizinin ciddi bir kitlesi ama cogu korsan izliyor.

Sozlu olarak bunu anlatabilirdi belki ama o da bize yetmezdi. Ben tyrioondan bekliyordum aslinda o hikaye kismini fena batirdilar

Bugun kuzeyin kralinin o cuce oldugu fikrini okudum bir kaynaktan. Sansa ile resmi olarak bosanmadiklari icin kral oymus diye.

Ayrintilar detaylar zaten 6. Bolume munkun degil sigmazdi :)
okadar ayrıntı 6 bölümü bırak 15 sezona bile sığamayabilirdi reis. çok karakter atlanmıs cok yerden kırpılmıs mesela bi lady stone bekledim ben kızıl düğünden itibaren esamesi okunmadı hatunun. azor ahai hikayesi malum zaten.

bukadar geniş bi evreni olan hikayede maliyetlerin bu seviyelere çıkması sonrası seyirciyi memnun edememeleri çok doğal aslında. durumun bu noktaya geleceği paldur küldür işte su sezon final sezonumuz olacak onunda şukadar bölümü olacak diye açıklamalarında belliymiş aslında biz anlamak istememişiz. nolursa olsun o noktadan sonra izleyici daha farklı finallerlede tatmin olmazdı zaten.gerçi gece kralını birazdaha uzun izlettirebilselerdi aslında bukadar tepki gelmeyebilirdi en büyük hatayı orada yaptılar

ulan ne umduk ne bulduk ben böyle kepazelik görmedim. ileri sara sara izledim. noldu yani şimdi ter köse miolduk. tamam da ters köşenin bi adabı var. altı boş kof bi final. teşekkürller oçlar. bu dizinin bana en iyi artıları dizinin müzikleri ve Emilia Clarke

Cercei yerine Olenna Tyrell'i koyarım. Bence Margaery de iyiydi severdik kendisini.
Joffrey-Ramsay hakkındaki yorumun ne olurdu üstat?
Also Littlefinger

yok yaw cersei muthis bence dizinin stari idi sansi fikrim. o tyrellerin mevzuyu hic anlamadim o yuzden bisey diyemem ustat. normal karakterlerdi. joffery ve ramsey de iyi 2 villain idi. bilhassa joffrey hem karakter hem de acting olarak iyiydi baya. ramsey biraz abartili buldugum bi sahisti. bu arada sisko herifi de unutmayayim o da cok iyiydi. john snowun kankasi olan sisko

yok yaw cersei muthis bence dizinin stari idi sansi fikrim. o tyrellerin mevzuyu hic anlamadim o yuzden bisey diyemem ustat. normal karakterlerdi. joffery ve ramsey de iyi 2 villain idi. bilhassa joffrey hem karakter hem de acting olarak iyiydi baya. ramsey biraz abartili buldugum bi sahisti. bu arada sisko herifi de unutmayayim o da cok iyiydi. john snowun kankasi olan sisko
Joffrey harbiden nefret edilecek bir karakter olarak yazılmıştı ve eleman hakkını verdi. Dediğin gibi Ramsay'in saykoluğu biraz abartıydı yine de kötü diyemem.
3. sezon Stark dediğin Robb mu? Red Wedding?
Cercei reis ya ona itirazım yok.

Üst Alt