Game of Thrones (2011-2019) - Sayfa 293 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Charles Dance da çok iyiydi cidden Tywin'i oynayan. Lannisterların hepsi muazzam idi yav Joffrey falan. Onlar dışında Arya, Varys, Littlefinger, Olenna, Robert, Oberyn ve the Hound en beğendiklerim. Düşündükçe harika oyunculuklar harika sahneler geliyor aklıma ulan D&D heba ettiniz canım diziyi..

yes o herif. bi tane daha stark vardi sirtindan ok yiyen. jonah mi ne, kimsenin seyinde olmadi olmesi garip gelmisti biraz
Robb'u daha sonra Bodyguard diye bir dizide izledim bitirmedim gerçi ama çok donuk geldi oyunculuğu. Karakter mi öyleydi bilemiyorum, ara ara denk geldim çünkü. Açıkçası tırt bir görüntü çiziyordu, kastettiğin dizi o mu bilemiyorum.

Ok yiyen kim yaw

Robb'u daha sonra Bodyguard diye bir dizide izledim bitirmedim gerçi ama çok donuk geldi oyunculuğu. Karakter mi öyleydi bilemiyorum, ara ara denk geldim çünkü. Açıkçası tırt bir görüntü çiziyordu, kastettiğin dizi o mu bilemiyorum.

Ok yiyen kim yaw

hea bodyguardda izledim begendim acikcasi herif etkili idi bana kalirsa. ok yiyen de bakayim neydi adi
rickonmus
46747

Oberyn Martell - Pedro Pascal

Beric Dondarrion - Richard Dormer

Davos Seaworth - Liam Cunnigham

En etkileyici performanslardı. Pedro Pascal ve Richard Dormer daha fazla süre almalıydı.

Jon Snow, Daenerys Targaryen, Sansa Stark leş ötesi performanslardı. Gerçek isimlerine gerek bile yok.

O Benioff ve Weiss in de abv. Katlettiler resmen hikayeyi.

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Dizinin en buyuk yildizi suphesiz ki cofriy piçiydi. Terk-i diyar eylemesinin uzerinden uzun zaman gecmesi nedeniyle unutulmaya yüz tutuldu lakin prime doneminde tam bir fenomendi, internet alemini yikip gecerdi. Ruhu şad olsun.

Sansayi seksi bulmaz miyiz

hayir ustat bulamayiz bence ama isi sexylige getirdiysek dizinin en iyi sahnesini de yad etmeden konuyu nihayetlendirmeyelim

1bdf01202d69e3bea3125e5788f3600e.gif

Üst Alt