Game of Thrones (2011-2019) - Sayfa 294 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
hayir ustat bulamayiz bence ama isi sexylige getirdiysek dizinin en iyi sahnesini de yad etmeden konuyu nihayetlendirmeyelim

1bdf01202d69e3bea3125e5788f3600e.gif
Ohaaaa be aga naptin ya

Fena oldum :(

Baelish´in ölümüne de kuruluyorum, adam adim adim ilerliyordu Tahta, senaristler bakti akil, mantik, ve rahmani bir sekilde engelleyemeyiz, adami bir hack ile ortadan kaldirdilar resmen m.k. Bu Millet bu zülmü unutmaz.

ned stark idam edilirken onunla branın konustuğu falan anlatılmıstı fanatikler tarafından tam o sırada ned stark bişiler mırıldanıyordu mesela.
bu tür seyler beklıyorduk tarihe yön vermesini duvarın inşaası sırasında görev almasını vs.
kitaplarda falan mutlaka bu gececektir bu konusulanlar. öyle bi karakter sadece banu alkan gibi uzanarak hikayeyi tamamlayamaz.
dizide herseyin oldu bittiye gelmesinin sebebi bana göre maliyet. sersinin en basit bölümünde bile kendisine 1 m ödenmiş sanırım. adamllar yıllardır maliyetten kısalım diye kurtları göstermiyorlar filler var deniyordu gemi tasıyamaz diye getirmedik dendi.
en büyük sorun ve olayın bu noktaya gelmesının nedenı maliyetti bana göre.

Lyanna söz verdirmişti buna,o sahnede mırıldanırken sözümü tuttum diyor

Senin hayal ettiğin gibi bir durum yok ortada

Cercei yerine Olenna Tyrell'i koyarım. Bence Margaery de iyiydi severdik kendisini.
Joffrey-Ramsay hakkındaki yorumun ne olurdu üstat?
Also Littlefinger
Cersei yerine hiç kimse konulamaz cersei ve jaime iliklerine kadar oyuncu her ikisi de jest ve mimikleri ile bile oynuyor lar diziyi taşıyan oyuncular bunlar birde lord bealish ve tyrion var tabii

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt