Game of Thrones (2011-2019) - Sayfa 298 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
prequel is coming to HBO. The series is co-created by George RR Martin and Ryan Condal. Miguel Sapochnik will partner with Condal as showrunner and will direct the pilot and additional episodes. Condal will be writing the series.

1572437189570.png

prequel is coming to HBO. The series is co-created by George RR Martin and Ryan Condal. Miguel Sapochnik will partner with Condal as showrunner and will direct the pilot and additional episodes. Condal will be writing the series.

Ekli dosyayı görüntüle 64289

10 bölüm olacakmış. Ayrıca kitaptaki materyal eksik değil bu dönem için. Baştan sona kitaba göre planlama imkanı var yani. HBO'nun GOT son sezonlarındaki gibi bi rezalete tekrar izin vereceğini de sanmıyorum. İyi bir yapım olacak gibi duruyor bakalım..

Niye uzun suren dizilerin sonu hep hayal kirikligi yaratir?
Daenerys gereksiz yere yakti yikti bir suru insani oldurdu. Jon Snow kral olmaliydi. Stark ailesi basladigi yere geri dondu. Ne guzel toplanmislardi. Gene dagildilar. En cok ta tekerlekli sandalyedeki tipsize gicik oldum. Uyuz uyuz ben buraya niye geldim zannediyorsun demez mi?
Onun disinda herhalde herkes hakettigini buldu. Kader utansin.

SM-G965U cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Usta oyuncu Diana Rigg, 82 yaşında hayata gözlerini yumdu. Yeni nesil tarafından Game of Thrones dizisinin Olenna Tyrell'i olarak tanınan Rigg, kanser nedeniyle hayatını kaybetti. Oyuncuya kanser teşhisi geçtiğimiz Mart ayında konulmuştu.Diana Rigg, kariyerine 1959 yılında başlamıştı. Ayrıca Avengers, The Painted Veil gibi yapımlarla karşımıza çıkarak sinema tarihinde bir iz bıraktı.

Diana Rigg'in kızı Rachael Stirling, annesinin ölümünü şu sözlerle anlattı: "Son aylarını sıradışı hayatını mutlulukla, sevgiyle, gülücükle ve derin bir gururla anarak geçirdi."

R.I.P

0912177.jpg

son 3 bolumu izlememistim de dun izledim ...
ya final bolumunde niye komik olmayan komiklikler falan yaptilar yav bunu nasi onaylayip yayinladilar izlerken yeminle utandim
cok basit islenmisti her sey yav bakin bunu da yaptik diyolardi hep
ama harbi harbi sovdugum yer jon savasa giderken kurtuna sadece 1-2 sn bakip gitmesi... ulan .......conu senin ...... ...... ben .... .....!! diyerek izledim o ani yav ölüme gidiyosun adam kurtuna bi sarilir oper bi sey yapar deli oldum o andan sonra nasi biterse bitsin dedim

Üst Alt