Game of Thrones (2011-2019) - Sayfa 248 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ben bu sezonu hiç beğenmedim şuana kadar

Nerede ilk sezonlarda diyaloglarda ki kalite,nerede şimdi ki 2 bölümdür savaş hazırlığı :/

Böyle devam ederse beklentileri karşılayamayacak.Tek umudumuz Hbo yapımı olması

Reis 3.bölüm önizlemesinde de yok.Winterfell'i es geçip Cersei'nin tepesine binecek gibi.
D4c9xyIWAAAPz9o.jpg

Anlamadığım 1 şey var

Bran night kingle ilgili çok bilgiye sahip. Jongil winterfelle geldikten sonra niye 10 saat tatlı sohbet etmek yerine branla strateji falan belirlemediler? Tyrion dışında adamı unuttular resmen. Dizi saçmalığı.

Dizi iyice boş yapmaya başladı gerçekten bitmesinde fayda var. Entrikalar bitti, erotizm oyunları ve ak gezenler şöyle ak gezenler böyle goygoyundan başka bir şey kalmadı geriye Jamienin filan hala yaşamasının şu dizinin şanına yakışmıyor her hatanın bir bedelini olduğunu ve bunun ödendiğini gösteren dizide Jamie adeta kutsanmış gibi geziyor.

Ulan arkadaş bunlar neden white walkerlarla yapılan ilk savaştan hiç bir bilgi edinmediler ? Senaryo saçmalamaya devam ediyor.

ben night kingin baya entelektüel bir agabey oldugunu dusunuyorum. khaleesi ve jonla kavga ederek bir suru adam kaybetmek yerine buz ejderhasina binip direk cersei hanimefendiyi ziyaret edecegini dusunuyorum.

sebep?;

branin se04da gördükleri. bran paramparca edilmis bir kral tahti goruyor, ve ondan sonra hemen bir ejderhanin gölgesi görüyor. bence o gölge danynin ejderhasi degil de bizim night king agabeyimizin buz ejderhasi.
anlatttığın olayla alakalı güzel bi teoride şu.

anlatttığın olayla alakalı güzel bi teoride şu.

konusan agabey kadar gotçu olmasam da enteresan bir teori oldugunu dunusuyorum

ben 4. sezondaki sahneye göre teori yaptim ama bundan daha önce de danynin böyle bir sahnesi vardi

taht odasinin durumu ve disaridan ejderha sesi gelmesi de night king abinin kings landingi isgal yahut fethettigi anlamina gelebilir, bu da night kingin winterfell yerine direk kings landinge gittigi anlamina da gelebilir. jongille dovusup bir suru adam kaybetmektense akgezenlere karsi hazirlikli olmayanlari ikmal edip orduyu buyutmek daha dogru geliyor sanki

neyse görecez

Üst Alt