Game of Thrones (2011-2019) - Sayfa 249 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bu azor ahai gendry çıkıp aryayı öldürürse muazzam süpriz olur. çocuk biraz mal ama olsun soysa soy demircilikse demircilik manita yapınca diğerlerinden pekde bi eksiği kalmadı

Azor Ahai Targaryen kanından gelen biri. Kehanette öyle. Aynı şekilde ejderhaları kontrol ettiğine dair bir kehanet var. Son olarakta ölüp geri dirilen birisi.
ohoo kehanetin o detaylarından haberım yoktu direkt jona sen azor ol desinler madem yav.
ama nebiliyim kılıcı dövecek kılıc kırılacak sonra tekrar dovecek muhabbeti ve bi iki detay daha aklıma gelınce grendry olabılır dedım. bakarsın olur belkıde beklerım boyle bısey

Dizi kitaptan ayrılalı baya oldu. O yüzden Azor Ahai için fazla kasmamışlardır diye düşünüyorum. Hiç tatava yapmazlar, Jon kurtarır Westeros'u. Zaten kehanetlere baksak sevdiği kadını öldürmek dışında her şey geçti herifin başından -ki Ygritte ilk ve tek aşkıydı, kendisi öldürmemiş olsa da cesedini Kuzey'e taşıdı ve ateşe verdi. Jon dışında kim çıksa şaşırırım bu saatten sonra.

Dizi kitaptan ayrılalı baya oldu. O yüzden Azor Ahai için fazla kasmamışlardır diye düşünüyorum. Hiç tatava yapmazlar, Jon kurtarır Westeros'u. Zaten kehanetlere baksak sevdiği kadını öldürmek dışında her şey geçti herifin başından -ki Ygritte ilk ve tek aşkıydı, kendisi öldürmemiş olsa da cesedini Kuzey'e taşıdı ve ateşe verdi. Jon dışında kim çıksa şaşırırım bu saatten sonra.
Dizi kitaptan ayrılmadı aslında ortada kitap yok. Adam yazmıyor. Azor ahai aslında ya yok ya da ortada şuan Beric Dondarion bile olabilir.

POCOPHONE F1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Arya da olur

El sebep: son gunuymus gibi sevisti, son kez gecesiymis gibi yansitildi. bran kiligina girip yaptirdigi silahla night kingin yanina cekip oldurmeye calisacak bence. Bir baska ihtimal brienne onu kurtarir kendisi de jaimenin kollarinda olur tahminindeyim. Tabi bunlardan birinin bile olma ihtimali yuzde 0.00001. Ben olsam boyle yapardim. [SPOILER/]

Dizi kitaptan ayrılmadı aslında ortada kitap yok. Adam yazmıyor. Azor ahai aslında ya yok ya da ortada şuan Beric Dondarion bile olabilir.

POCOPHONE F1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ortada kitap olmayınca doğal olarak kitabın dışına çıkıyorsun. Kastettiğim oydu. George Martin bir türlü bağlamadı/bağlayamadı hikayeyi. Kafasında bir son vardı, onu da yapımcılarla paylaştı diye biliyorum. Onun dışında senaristlerin insafına kalmış durumdayız. İlk sezonlardaki akıcılığı tutturmak imkansız. Bol bol savaş izleriz kalan bölümlerde. Dediğin gibi Azor Ahai diye bir şey olmayacak belki de.

night king qyburnden kalbindeki ejderha camını çıkartmasını rica etmek için kingslandinge uçmuş

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kralımız geliyor sonunda
867425.png

Üst Alt