Game Of Thrones'da Yeni Dizi Geliyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Game Of Thrones'da Yeni Dizi Geliyor

çekimlerin aksamasının 2 nedeni var 1. si çekimler winter is coming olduğu için kışları yapılıyor
2. si kadroda ki oyuncuların hepsi ünlendi ve başka projelerde görüyoruz mesela han solo da gördük emilia clarke'ı
umarım disney'e satmazlar seriyi yoksa bütün +18 sahneler çıkar ve ölüm filan görmeyiz saçma bir seriye dönüşür

Prison Break’i yayınlandığı süreçte, 4 senede bitirmiştim. Yeni sezon heyecanıyla. Bence öylesi daha keyifli

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Öyle de olur ya aslında yayınlandığı süreçte kaçırıp sonradan izleme için dedim onları. Her hafta yeni bölümü beklemenin heyecanı da gayet güzeldir ben tercih etmesem de

@Melih Peker Sana da cevap vermiş olayım abi hafta hafta yayınlanırken izlemek de iyidir ama ben risk alıp birkaç sezon olmasa da en azından sezon sonunu bekliyorum toplu izlemek için. LOTR'da da öyle yaparım. Şu ana kadar sıkıntı çekmedim bakalım ne zaman patlayacaz..

Öyle de olur ya aslında yayınlandığı süreçte kaçırıp sonradan izleme için dedim onları. Her hafta yeni bölümü beklemenin heyecanı da gayet güzeldir ben tercih etmesem de

@Melih Peker Sana da cevap vermiş olayım abi hafta hafta yayınlanırken izlemek de iyidir ama ben risk alıp birkaç sezon olmasa da en azından sezon sonunu bekliyorum toplu izlemek için. LOTR'da da öyle yaparım. Şu ana kadar sıkıntı çekmedim bakalım ne zaman patlayacaz..

Toplu taşımada patlarsın

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt