Game Pass, PS Plus, Epic Games İndirim Duyuru Başlığı - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Epic Games Store haftanın ücretsiz oyunları yayınlandı!

Railway Empire türün sevenler için oldukça güzel bir oyun, kaçırmayın.

1599758632534.png

Her Hafta Ücretsiz Bir Oyun Kap | Epic Games Store

Ayrıca Epic Games özelinde içerik üreticilerin seçtiği özel indirimler de mevcut;

1599758879097.png

Üstad epicde 60 lira indirim kuponum var.Cadılar Bayramı indiriminden Control'u 86 liraya alma şansım var.Ne dersin?Veya başka oyun önerilerin varsa onlardan birinde kullanırım.
Benim de 2 adet kuponum var ancak oyun bulamadım. Control 99₺ iken (DLC hariç) almadım şu anda da hiç alasım yok ancak bence fiyatının üzerinde bir oyun Control. Alınabilecek bir diğer oyun ise Mortal Shell, kupon ile birlikte harika bir fiyata geliyor. Souls-like oyunları seviyorsanız güzel ve yeni bir oyun. Eğer sahip değilseniz, oynamadıysanız da Red Dead Redemption 2'yi tavsiye ederim. 140₺ iyi bir fiyat.

Benim de 2 adet kuponum var ancak oyun bulamadım. Control 99₺ iken (DLC hariç) almadım şu anda da hiç alasım yok ancak bence fiyatının üzerinde bir oyun Control. Alınabilecek bir diğer oyun ise Mortal Shell, kupon ile birlikte harika bir fiyata geliyor. Souls-like oyunları seviyorsanız güzel ve yeni bir oyun. Eğer sahip değilseniz, oynamadıysanız da Red Dead Redemption 2'yi tavsiye ederim. 140₺ iyi bir fiyat.
Üstad ben agresif insanım souls like bana göre değil :asd:

Üst Alt