Game Pass, PS Plus, Epic Games İndirim Duyuru Başlığı - Sayfa 53 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
6f7fd2f4176d6e96edaf49d2f79c610a3aca9041.jpeg

Amazon, yaklaşan Prime Day 2022 indirim günleri öncesinde paylaştığı duyurusunda oyuncuları sevindiren bir habere yer verdi. Şirket, indirim günleri ve öncesinde toplam 30 oyunu ücretsiz vereceğini açıkladı.

Amazon’un her yıl merakla beklenen ve tüm dünyada ilgiyle karşılaşan indirim günleri Prime Day için gün saymaya yeniden başladık. Pek çok ürünün kaçırılmayacak indirimlere kavuştuğu ve Prime üyelerine özel promosyonların sunulduğu günler hakkında bugün, oyuncuları fazlasıyla sevindirecek bir haber geldi.

Amazon, Prime Gaming’in blog sayfasında paylaştığı yeni gönderisinde indirim günleri boyunca Prime üyelerine tam 30 oyunu ücretsiz olarak dağıtacaklarını açıkladı. Üstelik bu oyunlar arasında GRID Legends, Mass Effect üçlemesinin remaster edilen hali Mass Effect Legendary Edition ve tarihe geçen bazı efsane Star Wars oyunları gibi oyunların da yer alacağı duyuruldu.

Amazon’un ücretsiz yapacağını duyurduğu oyunların tamamı şu şekilde:

10 Second Ninja X
8Doors: Arum’s Afterlife Adventure
Addling Adventures
Bang Bang Racing
Clouds & Sheep 2
Death Squared
Fatal Fury Special
Giana Sisters: Twisted Dreams
Gone Viral
GRID Legends
HUE
Manual Samuel
Mass Effect Legendary Edition
Metal Slug 2
Metal Unit
Need for Speed Heat
Pumped BMX Pro
Puzzle of the Year — 10 Pack
Rain World
Road Trip — 3 Pack
Samurai Shodown II
Serial Cleaner
Star Wars Jedi Knight – Jedi Academy
Star Wars Jedi Knight II – Jedi Outcast
Star Wars Republic Commando
The Crow’s Eye
The Darkside Detective
The King of Fighters 2000
The King of Fighters 2002
The Metronomicon: Slay the Dance Floor

Yukarıdaki oyunları kendi oyun kütüphanenize eklemeniz için yapmanız gereken tek şey ise Amazon Prime üyesi olmak. Amazon Prime üyesi olmanız durumunda yukarıdaki 30 oyunun tamamını ya da yalnızca istediklerinizi 12-13 Temmuz tarihlerinde ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebileceksiniz. Star Wars serisi, Mass Effect Legendary Edition, Need for Speed Heat ve GRID Legends haricindeki oyunlar, 21 Haziran'dan itibaren alınabilir olacak.

webtekno

@Aras Şimşek üstad AC Origins Gold Edition 80 lirayı hak eder mi? Oyunun kaç saat gideri var?
DLC paketlerini almamıştım, 42 saat + silinen ama tam olarak hatırlamadım kayıt dosyam vardı. 60 saat vardır toplamda. Epic Games Store'un kuponlu indirimlerinde ek paketler dahil toplam 50₺ civarına düşüyordu galiba. Maddi olarak 80₺ beni üzmez, başka indirim de beklemeden yumulurum ben bu oyuna diyorsan al gitsin. Ben çok sevmiştim, bazı görevler biraz sünüyor, sıkıyor ama genel olarak benim oldukça başarılı bulduğum bir oyun. Eğer alırsan oyunu sana tavsiyem; Stealth oynamaya çalış, yetenekleri de bu tarz ver. Oyunun tadı 5-10 kat daha güzelleşiyor. Diğer türlü biraz o assasin havasından uzaklaşıp Hack n Slash oyunlarına benziyor. 😄

Üst Alt