Game Pass, PS Plus, Epic Games İndirim Duyuru Başlığı - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Mass Effect, NFS falan var 12-13 Temmuz Prime Day'de verilecek, onlardan mı bahsediyorsunuz?

Valla hocam tam bilmiyorum ama 530 TL'lik 2 tane oyun var star wars falan baya sağlam oyunlar var prime game de gösteriyor. İyi tarafı steam kütüphaneden sonsuza kadar demişler kalacak oyunlar silinmeyecek yani

Valla hocam tam bilmiyorum ama 530 TL'lik 2 tane oyun var star wars falan baya sağlam oyunlar var prime game de gösteriyor. İyi tarafı steam kütüphaneden sonsuza kadar demişler kalacak oyunlar silinmeyecek yani
GRID Legends - Mass Effect Legendary Edition - NFS: Heat ve Star Wars Jedi Knight ve birkaç oyunu daha 12-13 Temmuz Prime gününde verecekler. Onun dışında zaten şu an çok sayıda oyun veriliyor, birkaç sayfa önce paylaşmıştık onları. O oyunları da almayı unutmayın. Bir aksilik çıkmazsa bu büyük yapımları verdiğinde de 12-13 Temmuz'da burada hatırlatmak için paylaşacağım ♥ Bu arada mevcut verilen oyunların neredeyse tamamına Amazon Gaming App üzerinden erişiliyor. 12-13 Temmuz'da verileceklerin kodları da Origin için olacak gibi görünüyor.

6f7fd2f4176d6e96edaf49d2f79c610a3aca9041.jpeg

Amazon, yaklaşan Prime Day 2022 indirim günleri öncesinde paylaştığı duyurusunda oyuncuları sevindiren bir habere yer verdi. Şirket, indirim günleri ve öncesinde toplam 30 oyunu ücretsiz vereceğini açıkladı.

Amazon’un her yıl merakla beklenen ve tüm dünyada ilgiyle karşılaşan indirim günleri Prime Day için gün saymaya yeniden başladık. Pek çok ürünün kaçırılmayacak indirimlere kavuştuğu ve Prime üyelerine özel promosyonların sunulduğu günler hakkında bugün, oyuncuları fazlasıyla sevindirecek bir haber geldi.

Amazon, Prime Gaming’in blog sayfasında paylaştığı yeni gönderisinde indirim günleri boyunca Prime üyelerine tam 30 oyunu ücretsiz olarak dağıtacaklarını açıkladı. Üstelik bu oyunlar arasında GRID Legends, Mass Effect üçlemesinin remaster edilen hali Mass Effect Legendary Edition ve tarihe geçen bazı efsane Star Wars oyunları gibi oyunların da yer alacağı duyuruldu.

Amazon’un ücretsiz yapacağını duyurduğu oyunların tamamı şu şekilde:

10 Second Ninja X
8Doors: Arum’s Afterlife Adventure
Addling Adventures
Bang Bang Racing
Clouds & Sheep 2
Death Squared
Fatal Fury Special
Giana Sisters: Twisted Dreams
Gone Viral
GRID Legends
HUE
Manual Samuel
Mass Effect Legendary Edition
Metal Slug 2
Metal Unit
Need for Speed Heat
Pumped BMX Pro
Puzzle of the Year — 10 Pack
Rain World
Road Trip — 3 Pack
Samurai Shodown II
Serial Cleaner
Star Wars Jedi Knight – Jedi Academy
Star Wars Jedi Knight II – Jedi Outcast
Star Wars Republic Commando
The Crow’s Eye
The Darkside Detective
The King of Fighters 2000
The King of Fighters 2002
The Metronomicon: Slay the Dance Floor

Yukarıdaki oyunları kendi oyun kütüphanenize eklemeniz için yapmanız gereken tek şey ise Amazon Prime üyesi olmak. Amazon Prime üyesi olmanız durumunda yukarıdaki 30 oyunun tamamını ya da yalnızca istediklerinizi 12-13 Temmuz tarihlerinde ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebileceksiniz. Star Wars serisi, Mass Effect Legendary Edition, Need for Speed Heat ve GRID Legends haricindeki oyunlar, 21 Haziran'dan itibaren alınabilir olacak.

webtekno

Steam'den yaz etkinliğinde bile 1 tane kart düşürmek için 180+ vermen gerekiyor

O oyunları neredeyse bedava bırakmaz Steam

Pintileştiler başka platformdur onlar

Steam'den yaz etkinliğinde bile 1 tane kart düşürmek için 180+ vermen gerekiyor

O oyunları neredeyse bedava bırakmaz Steam

Pintileştiler başka platformdur onlar
EA'in dağıttığı kendi oyunları zaten hepsi. Kendi platformu olan Origin üzerinden verilecektir bu yüzden. Ama bu kod olayında da Steam'i çok bağlayan bir şey yok, yayıncı kod üretip dağıtabiliyor dilediği gibi

EA'in dağıttığı kendi oyunları zaten hepsi. Kendi platformu olan Origin üzerinden verilecektir bu yüzden. Ama bu kod olayında da Steam'i çok bağlayan bir şey yok, yayıncı kod üretip dağıtabiliyor dilediği gibi
VALLA hocam şu siteyi incelersen bende pek anlayamadım aydınlatabilirsen sevinirim

VALLA hocam şu siteyi incelersen bende pek anlayamadım aydınlatabilirsen sevinirim

O listede bulunan şu 6 oyun 12-13 Temmuz tarihinde verilecek;
-Mass Effect Legendary Edition
-GRID Legends
-Need for Speed Heat
-Star Wars Jedi Knight – Jedi Academy
-Star Wars Jedi Knight II – Jedi Outcast
-Star Wars Republic Commando

Bu oyunları Amazon, 12-13 Temmuz 2022 tarihinde Prime Day etkinliğinde verecek. Listenin geri kalanını da şu an >Prime Gaming< sayfasında Oyunlar bölümünden talep edebilirsiniz. Talep ettikten sonra mevcut oyunların hepsi Legacy Games ve Amazon Games kütüphanenize ekleniyor. Amazon Games'e eklenen oyunları oynayabilmeniz için >Amazon Games App'i< kurmanız gerekiyor. Üstte ilk bahsettiğim 6 oyunu da 12-13 Temmuz tarihlerinde verecek. Bu oyunların tümünü EA dağıtıyor. EA'in de Steam benzeri kendi mağazası ve launcherı var, adı da Origin. Muhtemelen bu 6 oyun için Origin üzerinden aktif edebileceğimiz keyler verilecek.

Tarihleri, bu gibi Prime Gaming'in ücretsiz verdiği ve vereceği oyunları takip edebileceğiniz en doğru kaynak Prime Gaming resmi blog sayfası.

>Prime Gaming Blog<

Son düzenleme:

Zaman zaman girmelik oyun

Siz oyuna girmesenizde oto kasılıyor

Text bazlı felan ama geliştirilecek,yapılacak çok şey var.Buna benzer çin yapımı bir oyun oynuyordum ama hesapları sıfırlayınca benim hesapta yalan oldu

Bu tarz bir oyun arıyordum.Hoşuma gitti tavsiye ederim

+Türkçe

Zaman zaman girmelik oyun

Siz oyuna girmesenizde oto kasılıyor

Text bazlı felan ama geliştirilecek,yapılacak çok şey var.Buna benzer çin yapımı bir oyun oynuyordum ama hesapları sıfırlayınca benim hesapta yalan oldu

Bu tarz bir oyun arıyordum.Hoşuma gitti tavsiye ederim

+Türkçe
Idle türünün en başarılı oyunlarından birisi bence. İyi eğlenceler ♥

Üst Alt