Game Pass, PS Plus, Epic Games İndirim Duyuru Başlığı - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu ay Doom Eternal dahil çok sayıda oyun geliyor. Bu fırsatı kaçırmayın;
3 aylık GamePass ULTIMATE 6₺
1606922330912.png

Son düzenleme:
Bu ay Doom Eternal dahil çok sayıda oyun geliyor. Bu fırsatı kaçırmayın;
3 aylık GamePass ULTIMATE 6₺
Ekli dosyayı görüntüle 102869

Xbox içinde gecerli mi bu fiyat?

cassio de souza soares lincoln10

Xbox içinde gecerli mi bu fiyat?

cassio de souza soares lincoln10
Evet, Ultimate sürüm hem PC hem de konsolu kapsıyor. Hatta içinde Live Gold'da mevcut galiba.

@Yağız Harunoğlu Hikaye olarak birbirini takip eden oyunlar bunlar. İsterseniz ilk iki oyunun hikaye özetini YouTube üzerinden izleyebilirsiniz, 10-20 dakikada özetleyen kanallar mevcut. Onlar da özellikle Redux sürümleri hala oynanabilir, kaliteli yapımlar. Onları da oynamanızı tavsiye ederim. Ama dediğim gibi Exodus kaliteli bir oyun, o fiyata da içerik olarak doyuracaktır sizi.

Hikayeyi kavramak için ya ilk iki oyunu oynayın ya da hikaye özetlerini dinleyin, okuyun mutlaka.

Bu arada Epic Games Store 17 Aralık tarihinden itibaren 15 gün boyunca her gün ücretsiz oyun verecekmiş. Aklınızda bulunsun.

sence hangi oyunları verirler renktaş. witcher olur diyorlar bunların içinde ben skyrim olsun isterim.
Hiçbir fikrim yok ama bence ya ilk birkaç gün güçlü isimleri verip sonra indie oyunları verecekler son günler tekrar yükselecek ya da giderek isim olarak büyüyen oyunlar verecekler diye düşünüyorum. Witcher 3'ü verebilirler ki zaten GOTY sürümü 22₺'ye kadar düşmüş bir oyun. Skyrim'i görmeyiz muhtemelen, çünkü Bethesda oyunları yok diye biliyorum. DOOM Eternal, Rage 2 falan da gelmemişti.

Üst Alt