Oyun/İş Bilgisayarı/Notebook Tavsiyeleri | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oyun/İş Bilgisayarı/Notebook Tavsiyeleri

Arkadaşlar notebook almaya karar verdim. Bir kaç öneri aldım. Sizce şu bilgisayar bu para eder mi ve benim isteklerimi karşılar mı ?
Genellikle oyun oynarım veya film izlerim. İsteğim oyunlarda kasma olmaması(GTA 5, FM, FİFA) ve ısınma sorunu yaşamamak.

Asus X550JX 8GB GTX 950M Notebook

Asus'un urunler on numara fakat musteri hizmetleri berbat. Dell overall urun, musteri hizmetleri acisindan iyi bir secim olur. Asus'ta iyi olur ama eger defolu veya sorunlu bir makina alirsan basin agriyabilir.

Asus'un işlemcisi ve ekran kartı daha iyi Lenovadan. Asus'un tek eksisi Ekranın full hd olmaması.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Asus'un işlemcisi ve ekran kartı daha iyi Lenovadan. Asus'un tek eksisi Ekranın full hd olmaması.

birde ram sıkıntı ya 4 gb ASUS 4 gb de sonradan ekleyecekmiş o Ebrar bilgisayar Firması bu da ne kadar stabil olur bilmiyorum ve aldığım ürünün içi açılıp ram eklenip gelmesini istemem şahsen orjınalinde 8 gb olsa iyi olurdu o ASUS ekran Kartı da cok iyi

birde ram sıkıntı ya 4 gb ASUS 4 gb de sonradan ekleyecekmiş o Ebrar bilgisayar Firması bu da ne kadar stabil olur bilmiyorum ve aldığım ürünün içi açılıp ram eklenip gelmesini istemem şahsen orjınalinde 8 gb olsa iyi olurdu o ASUS ekran Kartı da cok iyi

Sonradan ram eklenmesi bir sıkıntı yaratmaz ki. Sen garanti için diyosun ama hiç yararlandın mı garantiden? Ben Apple'ın garantisi dışında hiç bir teknolojik aletin garantisine inanmıyorum adamlar sıfırı ile değiştiriyorlar bunlar ise servisten para kırmanın Peşinde.

Sonradan ram eklenmesi bir sıkıntı yaratmaz ki. Sen garanti için diyosun ama hiç yararlandın mı garantiden? Ben Apple'ın garantisi dışında hiç bir teknolojik aletin garantisine inanmıyorum adamlar sıfırı ile değiştiriyorlar bunlar ise servisten para kırmanın Peşinde.

Garantiden ziyade güvenmiyorum içinin açılmasını istemiyorum kısaca el değmeden gelsin istiyorum bu da böyle bir şey :red:

Arkadaşlar notebook almaya karar verdim. Bir kaç öneri aldım. Sizce şu bilgisayar bu para eder mi ve benim isteklerimi karşılar mı ?
Genellikle oyun oynarım veya film izlerim. İsteğim oyunlarda kasma olmaması(GTA 5, FM, FİFA) ve ısınma sorunu yaşamamak.

Asus X550JX 8GB GTX 950M Notebook

oyun ve film için 2200 liraya notebook alınmaz.. yani alırsın ama hayrını göremezsin.. bilgisayarda oyun oynayacaksan o paraya anca masaüstü alırsın..

istediğin oyunları oynamanın en ucuz yolu bu: SONY Playstation 4 PS4 500GB Pal ve CE Belgeli Oyun Konsolu - kliksa.com

üstüne bin lira para kalıyor.. onunla da istersen bir windows netbook yada tablet alır işini görürsün..

2300-2700 TL arası bir fiyata iyi bir laptop tavsiyesi olan varmı. Genel kullanım dışında oyun olarak fifa'yı açsın yeter.

Tavsiyeleriniz varsa sevinirim.

Üst Alt