Oyun/İş Bilgisayarı/Notebook Tavsiyeleri - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oyun/İş Bilgisayarı/Notebook Tavsiyeleri

attıgının işlemcisi kotu degil mi hocam, 4500 monitorsuz beni aşar
Bende i5-3570k (OCsiz) ve 1060 6GB var. Minör bottleneckler oluyor fakat güncel oyunların çoğunu yüksek ayarlarda 60+ FPS'de oynayabiliyorum.

Linkteki CPU benchmarklarda 3570k'dan iyi. 5-6 sene güncel oyunları yüksek ayarlarda 60+ FPS ile oynamak istiyorsan monitör hariç 12.000 TL'yi gözden çıkartman gerek. Linkteki sistem gayet iyi fiyatına göre.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çoğu şeyi mimimumun bir tık üstü seçsen bile monitör dahil 4K yetmez. Bütçeni ya arttır, ya da arttırabileceğin bir zamanda topla bu sistemi. O kadar para dökmene rağmen tad alamazsın çoğu şeyden.
Birkaç yıl beni götürsün diyorsan Ryzen 2600 + RTX 2060'ın filan altına düşmek akıl karı değil bu devirde...

Tövbe estağfurullah girme çıkma falan. Ben sahilde suçuk ekmek düşünmüştüm sadece.
Hiç beklemezdim hiç, kırıldım

Temsili Kenan Ünal.
images

Çoğu şeyi mimimumun bir tık üstü seçsen bile monitör dahil 4K yetmez. Bütçeni ya arttır, ya da arttırabileceğin bir zamanda topla bu sistemi. O kadar para dökmene rağmen tad alamazsın çoğu şeyden.
Birkaç yıl beni götürsün diyorsan Ryzen 2600 + RTX 2060'ın filan altına düşmek akıl karı değil bu devirde...
Bu devirde de 10 fps fazla alacak diye 800 TL daha fazla ödenmez rx 590 gibi bir kart varken.

Şu an en net fiyat performans ikilisi R5 2600 ve rx 590.

Son düzenleme:
Üst Alt