Gana 1-1 Avustralya | 19 Haziran | Maç Sonucu - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gana 1-1 Avustralya | 19 Haziran | Maç Sonucu

Cevap: Gana 1-1 Avustralya | 19 Haziran | Maç Sonucu

Kewell'a yazıkmı oldu, adam dünya kupası diye yarım sezon kendini sakladı haksız yere oynamadı sakatım ayağına yattı, allahından da buldu sonunda ancak 20 dakka oynayabildi kupada.

Sakatım ayağına yatmış bilmem ne bahsettiğin adam Kewell be Kewell.

Sizin gibi zihniyet olduğu sürece ne bu ülke bu takımlar bir arpa boyu yol ilerleyemezler

Sakatım ayağına yatmış bilmem ne bahsettiğin adam Kewell be Kewell.

Sizin gibi zihniyet olduğu sürece ne bu ülke bu takımlar bir arpa boyu yol ilerleyemezler

Laflarına dikkat et kime terbiyesiz diyorsun yarım sezon bizi satan adam için, hem bunu benmi söylüyorum sadece sanıyorsun?Bu herkesin dilinde, sezon ortasında da belliydi durumu adam bastı gitti.Sonuçta adam sakat makat değildi işte Dünya kupası için kendini sakladı. Baştan sakattı zaten ona lafımız yok ama Mart ortasından beri iyileşmişti. Hoş ben zaten beğenmiyorum adamı iyiki oynamadı değişen birşey olmazdı diye düşünüyorum fakat Kewell'ın kendini dünya kupasına sakladığı gerçeğini değiştiremezsiniz malesef.

Laflarına dikkat et kime terbiyesiz diyorsun yarım sezon bizi satan adam için, hem bunu benmi söylüyorum sadece sanıyorsun?Bu herkesin dilinde, sezon ortasında da belliydi durumu adam bastı gitti.Sonuçta adam sakat makat değildi işte Dünya kupası için kendini sakladı. Baştan sakattı zaten ona lafımız yok ama Mart ortasından beri iyileşmişti. Hoş ben zaten beğenmiyorum adamı iyiki oynamadı değişen birşey olmazdı diye düşünüyorum fakat Kewell'ın kendini dünya kupasına sakladığı gerçeğini değiştiremezsiniz malesef.

Son 3-4 maç belki kendini saklamıştır dünya kupasına zaten lig bitmişti bizim için.

Madem sakat değildi bu adam ilk maçta niye oynamadı?

kewelle gelince cok gücsüz gördüm kendisini, dogal birsey aslinda, ne zamandan beri top oynamiyor adam.

kewell kirmizi görmeseydi büyük ihtimalle maci kazanacaklardi.

kewell brakmaliydi o topu, bizden daha iyi biliyordu ki eger ele carparsa penalti + kirmizi olucagini, akilli davranmadi.

Dünya Kupası için kendini saklayan adam Dünya Kupasının ilk maçında forma giymedi, ikinci maçında ise oyundan atıldı. Üçüncü maçında olmayacak ve büyük ihtimalle Avustralya elenecek. Bunu Dünya Kupası için yaptığını mı söylüyorsun şimdi? :) Eğer iyi olsaydı ilk maçta kendisini en azından sonradan oyuna girerken görebilirdik. Liverpool'da böyle dönemleri oldu Kewell'ın ve taraftar aynen şuan senin yaptığın gibi yaptılar ona. Ve sonra ne oldu biliyor musun? Kewell Galatasaray'a imza attı. Bahsettiğin teoriyi herkes üzerine uygularsın ama Kewell'da olmaz o iş.

Karaciğer hastası Kewell.İyileşmesi gecikiyor.Adam niye Dünya Kupası için bizde oynamamak istesin?Bizde oynamadan nasıl kondisyonlu gidecek oraya?Mantıklı olmaya davet ediyorum taraftarımızı.

Son 3-4 maç belki kendini saklamıştır dünya kupasına zaten lig bitmişti bizim için.

Madem sakat değildi bu adam ilk maçta niye oynamadı?

ilk maçın sakatlığıyla alakası yoktu teknik direktörleri almanya karşısında daha ofansif bir takım düşündü, belki 0-0 gitse son 30 dakika alacaktı.

Son 3-4 değil adım gibi eminimki fener maçı itibariyle kewell iyiydi. Hatta medyada iyileştiği haberleri çıkmıştı belki oynayabilir diye, sonra yeniden kayboldu. Hoş zaten müzmin sakat adam oynasada 45 dakikayı zor çıkarıyor ayrı mesele...

Neyse daha fazla polemik olmasın ben kendisinin son dünya kupasında oynama hayalleri suya düştüğü için üzülmeyenlerdenim, bizimle sözleşme imzalamazsa da üzülmeyenlerden olacağım. Zaten göreceksiniz ki kimse Kewel'a sözleşmede önermeyecek.Bizler vefalı taraftarlar olarak ilk senesinden dolayı çok büyüttük adamı...

-The end-

Edit: Liverpool taraftarı naptı bilemem, ben rijkard geldiği günden beri Kewell'ın oyun anlayışından soğumuştum zaten 50 kerede belirtmişimdir. Takıma yararsız bir eleman haline gelmişti, belki bunda taraftarın kewell'ı yere göğe sığdıramasınında payı vardır. Takımı kendi etrafında falan kurulu sanıp saçma sapan oynuyordu.

Adamın son hayaliydi dünya kupasında oynamak, oynayamadı oh oldu ettiğini buldu diyorum sadece. Rijkard bir basın toplantısında kewell haftaya takıma girebilir demişti sonra fener maçı geldi ve bir daha da görmedik kewell'ı. Kondüsyon yapması için maç yapması şart değil zaten adam dünya kupası için özel hazırlanmıştır kondüsyon olarak. Maç yaparak kondüsyon kazanmak veya kazandırılmak sadece Brezilyalı oyunculara özel bir sistemdir çünki adamlar antrenman yapmayı sevmeyen adamlardır.

Güzel kurgulamışsın ama olaylara sabit fikirle yaklaşıyorsun. Bu yüzden tartışmaya bile gerek yok. Kewell'ın bu takım için yaptıkları paha biçilemez. Hiç kimse yokken Kewell tek başına sırtladı bu takımı.

Edit: Liverpool taraftarı naptı bilemem, ben rijkard geldiği günden beri Kewell'ın oyun anlayışından soğumuştum zaten 50 kerede belirtmişimdir. Takıma yararsız bir eleman haline gelmişti, belki bunda taraftarın kewell'ı yere göğe sığdıramasınında payı vardır. Takımı kendi etrafında falan kurulu sanıp saçma sapan oynuyordu.

Adamın son hayaliydi dünya kupasında oynamak, oynayamadı oh oldu ettiğini buldu diyorum sadece. Rijkard bir basın toplantısında kewell haftaya takıma girebilir demişti sonra fener maçı geldi ve bir daha da görmedik kewell'ı. Kondüsyon yapması için maç yapması şart değil zaten adam dünya kupası için özel hazırlanmıştır kondüsyon olarak. Maç yaparak kondüsyon kazanmak veya kazandırılmak sadece Brezilyalı oyunculara özel bir sistemdir çünki adamlar antrenman yapmayı sevmeyen adamlardır.

kewell sakatlanana kadar en iyi oyuncumuzdu,aynı adamdan mı bahsediyoruz acaba?

Her yoruma saygım vardır ama burada resmen saçmalamışsın hocam kusura bakma ama. Kewell solda oynamasına rağmen ilk devre sadece 14 gol atmıştı bu sene. Ve Rijkaard geldikten sonra asıl kendini göstermeye başladı ve takıma tam yararlı olmaya başladı. Çünkü Kewell forvet özellikli bir kanat oyuncusu. Rijkaard'ın sisteminde ki ileri üçlünün kanatlarında da forvet özellikli oyuncular olmalı. Ve Kewell'da bunlardan bir tanesi, hatta en iyilerinden biri. Bu yüzden geçen seneden çok daha yararlı oldu bu sene. Düşün ya solda oynamasına rağmen sadece ilk devrede 14 gol atmış, ikinci devre de oynasaydı 20'yi geçerdi rahat. Sen kalkıp bu durumda bu adama yararsız elemandı zaten diyorsan ben her türlü karşı çıkarım, tepkimi de koyarım hocam kusura bakma.

Dün internetim yok diye meydanı boş bulup Kewell'a sallamışlar. Ertuğrul sana laflar hazırladım :)

Üst Alt