Garry Rodrigues 10,25 Milyon Dolar'a Al İttihad'da - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Garry Rodrigues 10,25 Milyon Dolar'a Al İttihad'da

31 Mayıs'a kadar geçerli sonrasında 0'lanıyor fazla da olsa eksik de.

Bunlar negotiable . Malesef taraftarimiz halen ffp yi dogru anlayamamis durumda , ama yonetimler anlayamiyor forumun anlayamamasini yadirgamiyorum

Sana soylemiyorum bunu ,genel bir sorun bu

Uzun aciklamaya girmeye mecalim yok ama ozetle sunu diyim devre arasi +10 verip yazin onu kullaniriz bir sey olmaz , anlasma ihlali ya da yaptirim komitesine gitmez bu

Cunku artik kulupler surekli yani progressive monitoring altinda

Bu hususta bana itibar ediniz

Fiyat konusunda yorum yapamam piyasa nasıl bilmiyorum takip etmiyorum da gitmesine sevindim, ciddi derecede bencil ve IQ'su düşüktü, oyun görüşü yoktu hiç. Bu gibi futbolcular formdayken fark yaratabiliyorlar lakin formda değilse takımın oyununu ciddi derecede bozuyorlar. Geçen sezon parladı ve bitti, keşke sezon bası satsaydık diyeceğim de bu seferde takımın yıldınızı sattık derdik. Badu'yu da hiç bğeenmiyorum ve sevmiyorum.

Ünal başkanıma ayrı bir teşekkür borçluyuz. Satışta rol oynamasa da onun vizyonu yüzünden yabancı kulüp Garry için bu kadar para ödemek istemiştir muhakkak. Vizyonuna sağlık büyük başkan ünal Aysal. :hat:

bu paraya satmak başarı.bir bok oynamıyordu yaşı otuza geldi ve senelik ücreti 2 milyon euro olmuştu.o maaşa daha iyi adamlar alınabilir.

Emekleri için teşekkür ederiz ama biraz da alınan futbolcular için haberler okuyalım

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

fikir özgürlügü, bilgin bey :hat:

Ondan demiyorum . Bu pesi sira iki mesaji atan kisiden birisi bu satis sebebiyle yonetimi basarili bulurken , oteki bunun aptalca oldugunu soyluyor

Demek ki yaranmak mumkun degil . Ne yaparsan elestiri .. insanlara huzur vermiyoruz bu ulkede , 3 seneligine secilmis , ilk sezonlarini sampiyon tamamlamis bir yonetim ve teknik heyet var

Belki bu sene de olacaklar . Zaten iyi degillerse bir sonraki secimde koltuktan inerler

Dunyada bence bizim ulkemizdeki kadar kulup yonetimlerinin her yaptigi yapmadigi ise odaklanip uzerinde yumurta pisiren bir baska ulke yoktur

Üst Alt