Garry Rodrigues, Bu Akşam İstanbul'a Geliyor! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Garry Rodrigues, Bu Akşam İstanbul'a Geliyor!

Sinan 18 falan olsa sabredilir de 22 yaşına gelmiş hala inş patlayacak diye beklenmez.

Kiralansın bir yere takılsın orada sonra bakarız.

Verdikleri paraya bak.
Gerizekalı.
Geri, Gerii, Gary, Garry.. hey Garry what's going on
Nedense Kayseri Sivas seviyesinde bir topçu almışız gibi geliyor bana. Biseswar,Aatif misali

Envoyé de mon Sony Xperia Z5 en utilisant Tapatalk
zayıf amrabat hayırlısı olsun.
Çöpümüz hayırlı olsun.
Başka kanat almayız Yasin affedilir Poldi gider saç baş yolarız
Biz ne zaman ucuza futbolcu alacagiz merak ediyorum.
bu yönetimin başarılı bir oyuncuyu takıma kazandırabileceğini sanmıyorum
“Önyargıları parçalamak, atomu parçalamaktan zordur…” (Albert Einstein)
O kadar saçma sapan işler yapıyoruz ki, akıl alır gibi değil. Neyse ki eskisi kadar takip edemiyorum. Kafayı yedirtir bunlar insana. Verdikleri paradan falan haberleri yok. Millet 300-500B Euro'ya neler buluyor. 15-20 haftalık futbolcu performansına 3,5M Euro? Vay be Galatasaray..

Umarım yararlı olur tabii.
Bu transferin olumlu olan tek yönü şu buna benzer bir oyuncuyu Anadolu takımlarından isteseydik 5 ile 10 milyon euro gibi bi kazık girerdi

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
kıytırık bir adam için uçak haberi felan nerden nereye
Bu adama 3.5 milyon euro vermisler. Adam Paok'a bedavaya gelmis. Iyi kazik yedik herhalde.
valla 4-5 senedir bilir oynarım fmyi. kanat oyuncuları 20-26 yaşları arasında iyi gelişir sonra düşüş başlar. Oyunda zihinsel özellikleri kötü olan kanat oyuncuları ne zaman adam geçerek içeri kat edeceklerini veya orta&verkaç yapacaklarını bilmiyolar.Koşu değerleri iyi ama dayanıklılık da keza öyle bu da sezon yoğun geçse bile yorgunluktan dolayı üzmez(oyun için) birde sakatlık durumu bakımından iyi oluyor. dengesi ve gücü düşük bu da kendisinden daha kalıplı ve koşu değerleri benzer olan beklere karşı dez avantaj.

valla fm scoutlarının yanıldıklarını az gördüm, ondan dolayı pek ümitlenmedim reis.
ama mesela hugonun profil iyi ve stoperler 27-32 yaşları arasında en verimli olup gelişiyolar :D

@Ünsal Vardar

Garry Rodrigues in Football Manager 2017

potansiyel 65, iyi değil yavan bi oyuncu.
valla reis gönül ister makine gibi topçu olsun tükürdüğümüzü de yalarız,sahip çıkarız.
gel gör ki dursun ve tayfası hiç ama hiç güven vermiyor :)
yeni bir cöp daha h.o.
Boşbeleş bir topçu gelmeden kadro harici bırakılmalı
toplam 600 bin € bonservis ödenen bir oyuncuya biz mil€ lar basıp almak ahmaklık
Maaşıda güzelmiş ama koy gitsin
Sinan'dan ne artısı var bu adamın ?
Sinan'ın çeyreği olamaz

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Garry bu çıkışını kendi rüyasında bile bu kadar göremezdi herhalde. Adam çalıştı çabaladı oldu.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben kotu dememistim. Sadece fazla paraya geldi dedim daha ucuza alinabilirdi o sezonda zaten cezayi yedik UEFA dan.

Totem yapiyoruz iyi dedigimiz cop, cop dedigimiz iyi cikiyor.

Ben kotu dememistim. Sadece fazla paraya geldi dedim daha ucuza alinabilirdi o sezonda zaten cezayi yedik UEFA dan.

Totem yapiyoruz iyi dedigimiz cop, cop dedigimiz iyi cikiyor.

kilif uydurma dostum ne olur. bak ben essek gibi bagirdim gogsumu gere gere ve benden nefret eden forum bile bana isindi.
garry 3 degil 5 milyon'a bile gelse su an itibari ile mukemmel transfer.
fazla para degil ucuza gelmis.

hayir. sen yanlis soylemine totem kilifi giydiriyorsun.

"Garry hakkinda hataliydim" de. sonra istedigin totemi yap.
ama cumlene "ben kotu dememistim, garry'i aslinda severdim, bizim mahallenin cocugu" diye baslarsan totem degil, kilif giydirmis oluyorsun.
yapma bunu..

Tamam dostum futbol uzmani sensin seni galatasaray a scout ekibine davet ediyorum :D :D :D

Paok a bedelsiz transfer olmus , bize ise 3,5 milyon euro ya geliyor . Klubu kar etti . Kendisi 400 bin euro aliyormus , bize 1,5 milyon euroya geliyor senelik , ucretini yaklasik 4 e katladi, oyuncu da kar etti

Menejerine komisyon 800 bin euro odeniyormus. Menejeri de kar etti

Umarim oyuncu da iyidir de biz de kar ederiz. Izlenimlerim olumlu

Bilmediginiz biriyse, benim yaptigim gibi yapmak , ahkam kesmek yerine , hem durumun net olan kisimlarini belirtip , performans icin de temennide bulunmak cok mu zor ?

Hem adami hic bilmedigini soyleyip hem de iyiligi kotulugu hakkinda saha sahaya cikmadan ahkam kesmek kadar sacma bir sey olamaz

Baska basliklarda da yazmistim , genel kabul olarak , bruma , rodrigues ve onyekuru tipindeki suratli adamlar uzmez

Gecmiste ribery de boyleydi , hatta cok kotu zamanimiza denk gelmese bratu diye bir adam gelmisti , o da oyleydi

Cunku suratli adamlar hic kendilerini gelistiremeseler bile , bazen oyle anlarda egrisi dogrusuna gelir onemli isler yaparlar ki seyirciyi de teknik ekibi de memnun ederler

Surat futboldaki en gecer akcedir

Futboldan fazla anlamiyorum, ama hic bi zaman yeni gelen adam hakkinda kotu yorum yapmam, futbol prof. Arkadaslarimizide goruyoruz adama neler demisler

Üst Alt