Garry Rodrigues: "Fenerbahçe'ye minnettarım" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Dostum Avrupa'ya donmek istedim demissin ama bu bildigin Anadolu. Incinirsin, yine de sen bilirsin. Istiklal Mobilya Kayseri deplasmaninda basarilar.

Adam profesyonel sonuçta. Zekası sağlıklı seviyede olduğuda pek söylenemez üstelik.

Normal karşılıyorum oraya gitmesine. Zaten abartılacak kadar iyi futbolcu değil.

Kruse- Vedat ikilisi ancak tehlikeli olabilirler Özelikle Türkiye Ligi'nde uyum sağlaya bilirler ise.

Sırf İstanbul için gelmiş gayet belli, yoksa CL'ye gidemeyen şampiyon olamayan ezik bir kulüpte işi yok.

Kaldı ki FB'nin 2 sene kiralama için ne ödediği şaibeli.

Şikeci UEFA'da konuya sessiz.

Cidden saskinim garrynin bujadar kaale alinacagi bukadar süperstar olduğu hiç aklıma gelmemişti çok laf ettiğim garryden 2 gömlek büyük oyuncu

Ya beyler bu adamların çevirdiği dümenler için bişeyler yapabilir miyiz
Elif 16
Jailson 10 ve üzeri
Zach 6
Bu sütoğlan da 2 yıl kiralık

Bilgili arkadaşlar bizi bilgilendirsin neler yapılabileceği hakkında

Ya beyler bu adamların çevirdiği dümenler için bişeyler yapabilir miyiz
Elif 16
Jailson 10 ve üzeri
Zach 6
Bu sütoğlan da 2 yıl kiralık

Bilgili arkadaşlar bizi bilgilendirsin neler yapılabileceği hakkında

Frey cöpünü 1 milyona rizeye kiraliyorlarmis. onu da ekle. Halbuki rize 1m bonservis bile zor verir.

Ama adam kitabina uyduruyor. Uefa resmi belgelere bakar. Elif 6 milyon etmez belki ama belgelerde 16 yaziyorsa Uefa onu oyle kabul eder

Kendisi için en hayırlısı olur umarım, sonuçta formamızı giydi başarılı bir sezon geçirip para kazandırıp gitti. Bize yakışmaz küfür edip sakatlansın filan demek.
Benim gözümde tam Trabzonspor seviyesinde bir topçu bizim için yetersiz yerli olsa rotasyon için iyi.

Envoyé depuis mon Samsung D500 en utilisant Tapatalk

Üst Alt