Garry Rodrigues Galatasaray'da İddiası! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Garry Rodrigues Galatasaray'da İddiası!

Herkes orta saha alalim forvet alinmali diye diye yirtiniyordu o zamanlar. Eh kanat alininca negatif yorumlarin olmasi gayet dogal bence.

Bu yaz da yasadik aynisini, herkes forvet bekliyordu son gün gittiler yedek sol bek aldilar. Ben de buna kizmistim Garry geldiginde.

Bak bu dedigin dogru ama biz kulubun icerisini bilemiyoruz .. Mesela kapali kapilar ardinda brumanin gidecegi belki de garry nin alinma kararindan once biliniyordu , bunu bazi kisitlamalar sebebiyle bizim bilecegimiz sekilde aciklayamazlar

Boyle planlamalar yapiliyorsa aslinda dogru hamleler olabilir .. Mesela onyekurunun kiralanmasinda da devre arasi sampiyonlar ligi grup performansina gore ucuk bir teklifte garry nin satilmasi fikri etkili olmus olabilir (bir sey bildigimden demiyorum ,fikir yurutuyorum)

cunku sampiyonlar ligi gruplari bittiginde transfer acik mi bilmiyorum ama eger aciksa garry nin en yuksek piyasasi oldugu ana denk gelebilir ,lakin devaminda cikacak takimlarin dominantligi sebebiyle garry parlakligini yitirebilir

Bak bu dedigin dogru ama biz kulubun icerisini bilemiyoruz .. Mesela kapali kapilar ardinda brumanin gidecegi belki de garry nin alinma kararindan once biliniyordu , bunu bazi kisitlamalar sebebiyle bizim bilecegimiz sekilde aciklayamazlar

Boyle planlamalar yapiliyorsa aslinda dogru hamleler olabilir .. Mesela onyekurunun kiralanmasinda da devre arasi sampiyonlar ligi grup performansina gore ucuk bir teklifte garry nin satilmasi fikri etkili olmus olabilir (bir sey bildigimden demiyorum ,fikir yurutuyorum)

cunku sampiyonlar ligi gruplari bittiginde transfer acik mi bilmiyorum ama eger aciksa garry nin en yuksek piyasasi oldugu ana denk gelebilir ,lakin devaminda cikacak takimlarin dominantligi sebebiyle garry parlakligini yitirebilir

Ben buna zerre ihtimal vermiyorum. Dursun 6 ay öncesinden planlama yapabilecek birisi degil.

Eh hadi diyelim senin dedigin dogru, o zaman 6 ay öncesinden planlama yapan adam neden ayni dönemde Podolski yi satip yerini doldurmayi düsünemiyor ve bizi Eren ile tek forvete emanet ediyor.

Dursunu savunma surada bana alttan alttan. O adamlarin hic bir türlü planlamasi yoktu.

dursunu savunmam .. hatta yonetimden bagimsiz soyledim bu olayi .. ama kulubun ici bazi konularda felaket , bildiginizden cok daha kotu .. mesela ndiaye satisi tamamiyle zorunluluktan yapildi , egrisi dogrusuna geldi , 16 yi alip 1 e kiraladik ama boyle olmaya da bilirdi

atiyorum sampiyonluk gidebilir , CL parasi gelmeyebilir , ndiaye kume dusmeyebilir ve tekrar gelmeyebilirdi

planlama degil zorunluluktu

İleriye dönük planlama yapmak doğru evet ama Rodriguez ve benzeri olaylar kulübün içini bilemeyiz, belki de ileriye dönük bir hamle idi tezi ile açıklanamaz çünkü bu tür bir planlama yaptığı düşünülen yönetimlerimiz, daha acil olan eksikleri bile gönderemiyorlar.

Yapmayin beyler adam 1-2 mac oynadi beyinsiz dediniz bundan bir halt olmaz dediniz izlemeden etmeden

Taraftara Ders olsun,sirf paok'tan osmanli dan geliyor diye oyunculari hafife almamak gerekiyor,potansiyel varsa iyi bir hoca ve kadro ile birlikte oyuncular yükselise geciyorlar

Rodrigues gecen sezon biraktigi yerden devam ediyor yani performansi tesaduf veya gecici degil,bu konuda da degisik yorumlar vardi mesela yine tutmadi

Üst Alt