Garry Rodrigues: "Kendimi taraftara affettireceğim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Garry Rodrigues: "Kendimi taraftara affettireceğim"

Garry Rodrigues: Oynamayı çok arzu ediyordum. Golü attıktan kısa süre sonra ağrı hissettim. Basamıyordum. Kendimi taraftara affettireceğim. (TRTSPOR)

Garry Rodrigues: Bu şekilde gözükmek istemezdim ama duygusal bir an yaşadım. Kendimi tutamadım. Oynamak benim için çok önemli. Geri gelmek için çok çalışacağım. Katkı vermek istiyorum.

Garry Rodrigues'in durumu ciddi değil. Stattan yürüyerek ayrıldı. (NTVSPOR)

8cbd8139c1c1b8cf548a1e52aea41110.jpg

Acikcasi bu sene basindan beri cok iyi oldugunu kabullenmek gerek.ozellikle marianoyla efsane uyumu vardi sagolsun tudor kesti uyumlarini

geldiği günden bugüne hatırı sayılır 1 gelişme gösterdi bnc.

Bugün muazzamdı

Umarım ciddi değildir sakatlık

Adamsın la Rodrigues
Geçen sene için yorum yapamam ama bu yıl kendi kapasitesi için bayağı iyi performans verdi 2 gol 3 asist hani yeterli değil ama pozisyon bitirmedeki zafiyeti söz konusu olunca kendisi için kötü değil

Çok mücadele ediyor hücum anlamında elinden geleni yaptığı gibi onun oynadığı kanat defansif olarak ta aksamıyor kolay kolay

Belki şampiyonluk+ucl söz konusu olunca ilk 11 için yeterli değil ama bence şu kadroda yedekler arasında başvuracağım ilk adam Rodrigues olur

Hırsına kurban. Oyundan çıkarken sevinen oyuncudan şüphelenirim. Hocaya trip atmayacak ama yüzünde güller de açmayacak. Başarıya aç oynamaya aç adamlar her zaman çalışkan olmuştur başımızın üstünde yeri var mücadele eden sporcunun

[device_name] cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

yetenekle şampiyon yada şl de başarı gelmez aşırı yetenekli olmasada yüreğiyle oynayan adamlarla gelir başarı rodri cansın

Üst Alt