Anıl Bunarcı

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Aşağı yukarı bizden ayrılmadan önceki hali gibi bir performans gösterir. 28-29 maça çıkıp 6 gol 4 asist gibi bir istatistik yapar diye düşünüyorum. Yani iyi kötü iş görür yine.

Adam zaten bizim formayla özdeşleşmiş bir isim de değil. 2 sezon katkı sağladı, kulübe de iyi bir bonservis kazandırarak gitti. Arabistan'a da zaten para için gitmişti. Şimdi de kiralık olduğu için yine aynı parayı alıp İstanbul'a geri dönmüş olacak. Yani kendisi açısından mantıklı bir seçim, çok da şey yapmaya gerek yok. Hanginiz İstanbul'da eski şirketinizin sektördeki ezeli rakibinde çalışmak yerine aynı paraya Arabistan'da çalışır?

Furkan Korkmaz

Moderator
Yönetici
Moderatör
Gomis kulüpten sorunlu ayrıldı ama bundan daha karakterli çıktı. Gomis'e bizzat gitmiş fb, adam kabul etmemiş. Şampiyonluk kutlamamıza katılan Garyy direk atlıyor teklife. Ayrıca fb nasıl midesizmiş yav o malum olaylı olayda öne çıkan bütün futbolcuları aldı. Serdar, Garry, Ndiaye daha belli değil .

Arda Rami

Aslan Üye
2 sezon önce beşiktaş maçında Fernandoyla golü atan isimdi.O maçı canlı izlemiştim arenada.Bugün 2 isimde bambaşka yerlerde.Fernandoya özel bi sevgim yoktu ama bu road runner reisi severdim.

Ozan Guney

Sarı Üye
Gomis kulüpten sorunlu ayrıldı ama bundan daha karakterli çıktı. Gomis'e bizzat gitmiş fb, adam kabul etmemiş. Şampiyonluk kutlamamıza katılan Garyy direk atlıyor teklife. Ayrıca fb nasıl midesizmiş yav o malum olaylı olayda öne çıkan bütün futbolcuları aldı. Serdar, Garry, Ndiaye daha belli değil .
en son siktiri cekmesi icin mugdatida almalari lazim,mugdat olayin cilegiydi

Sarp Ekin

Aslan Üye
Cok iyi zamanda elden cikardik,kaldi ki Arap liginde bile tutunamadi,sadece bir gol atti dususe gecmisti zaten adamlarda direkt salladi,fenerin dibine kadar yolu var,ciddi uzulmedim iyi ki bize kitlemediler bu sefer

Gökhan Topuz

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Her türlü iş yapar burada,bence gelmesi sakıncalı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Eser Say

Parçalı Üye
Doyamadilar eskilerimizi toplamaya.

Serkan Gürkan

Aslan Üye
Adamların böyle birine ihtiyacı vardı bence gayet iyi transfer şikeciler için...
Çok maç aldırır...

Yener Bardan

10 Numara!
Gary valbuenadan kötü falan değil, valbuena dar alanda çalım atar ama o kadar hız yok, güç yok, şut hiç yok. Gary hız ve şut var. Ama garyde düşüşte bir oyuncu bizdeki kadar etkili olacağını sanmıyorum. Yinede iyi transfer.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ahmet Sarı

Tecrübeli Üye
şampiyonluk için fener ile kafa kafaya yarışırız. beşiktaş ve başakşehirden cacık olmaz. güncel kadrolar itibariyle fenerbahçe bizden 1 adım önde.

Keramettin TANRIVERDİ

"Bizi sevenleri üzmeyelim baba"
Yönetici
Administrator
Gary valbuenadan kötü falan değil, valbuena dar alanda çalım atar ama o kadar hız yok, güç yok, şut hiç yok. Gary hız ve şut var. Ama garyde düşüşte bir oyuncu bizdeki kadar etkili olacağını sanmıyorum. Yinede iyi transfer.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Valbuena geçen yıl olmasa küme düşerlerdi. Valbuena'nın tırnağı olamaz ama 25 dklık topçu Valbuş.

Üst Alt