Garry Rodrigues: "Tek isteğim takıma destek olmak" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Garry Rodrigues: "Tek isteğim takıma destek olmak"

e804a13b468f452d90a1f6336741f7d2.jpeg

Çaykur Rizespor deplasmanının ardından Gençlerbirliği karşısında da 90 dakika forma giyen Garry Rodrigues, karşılaşma sonrası düşüncelerini yayıncı kuruluşa anlattı.

Garry Rodrigues'in sözleri şöyle:

"Çok önemli bir 3 puan aldığımız için mutluyum. Geçen hafta da benzer bir senaryo yaşamıştık. Kazanmamız gereken bir maça çıktık ve karşılaşmayı galibiyetle kapattığımız için sevinçliyim."

"Kendimi hazır hissediyordum. İlk yarı iyi oynayan bir Galatasaray vardı. Bu benim performansımı da etkiledi. Performansımızı ikinci yarıya taşıyamadık. Takıma destek olmak tek hedefim. Bunu da bugün yaptığımı düşünüyorum. Her hafta daha iyi olabilmek için çalışıyorum."

Garry Rodrigues: "Tek isteğim takıma destek olmak"

Bruma eğer hiç GS'de oynamamış olsa bu adam çok çok övülürdü ama Bruma ile birlikte alıştık sanki bu tip çalımlara, çok iyiydi devamı gelecektir

Yandaş medya bu adama gereksiz diyor. Ancak iyi bir yönetim, iyi bir teknik ekip ve omurgası olan bir takım kurabilirsek, çok iyi işler yapar Bruma ile beraber, dün oynadığı maçta keyif verdi.

Yönetim dışı yazdığım mesajlar hayal ürünüdür, kimse üzerine alınmasın.

İkisi aynı kanatta oynarlar sa birbirlerine çalım atarlar bir süre sonra

⏮▶⏹⏭

her maç çalım show sonra renktaşım :D

Bence denemekte fayda var orayı
Carole malum 0 oynuyor gücum olarak defans olarakta öyle iyi değil

Rodrigues-Bruma en azından hücum gücü olarak çok iyi olur
Rodrigues önlü arkalıda çalışıyor hem orda

her maç çalım show sonra renktaşım :D

Bence denemekte fayda var orayı
Carole malum 0 oynuyor gücum olarak defans olarakta öyle iyi değil

Rodrigues-Bruma en azından hücum gücü olarak çok iyi olur
Rodrigues önlü arkalıda çalışıyor hem orda

Arkalarına üçlünün solunda oynayacak zımba gibi hamleli hızlı çıkışı olan oyun kurabilecek agresif hava hakimiyeti olan biri gerekir.

Aklıma Figal geliyor , Hayriciğim sağolsun.
Hayri P. Cund

Arkalarına üçlünün solunda oynayacak zımba gibi hamleli hızlı çıkışı olan oyun kurabilecek agresif hava hakimiyeti olan biri gerekir.

Aklıma Figal geliyor , Hayriciğim sağolsun.
Hayri P. Cund

Aynen öyle reis hani arkalarında seri kesici bir stoper olursa çok iyi olur

Rodrigues-Bruma kanadı bu ligin en az 2-3 tık üzerinde bir ikili olur

Hani STSL standartlarında bu ikiliyi durdurabilecek bir takımda yok ...

Üst Alt