Garry Rodrigues'in Menajerinden Açıklamalar! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
DUKuaU5XcAU9N6L.jpg

Galatasaray'ın yıldız oyuncularından Garry Rodrigues için transfer iddiaları konuşulmaya başladı. Newcastle United'dan sonra Everton Kulübü'nün de takibe aldığı Garry Rodrigues'e olan ilgiyi menajeri Ceylan Çalışkan doğruladı.

Sezon başında Galatasaray'ın kapısını çalan Newcastle United, resmi teklif iletmiş ancak Sarı-Kırmızılı yönetim sıcak bakmamıştı. Newcastle United'ın ardından Everton da transfer için takip ettiği oyuncular arasına aldı. Başarılı futbolcuyu scoutların izlemeye aldığı ve rapor tuttuğu ifade ediliyor.

Garry Rodrigues'i, İngiltere başta Almanya ve İspanya'da birçok takımın dikkatini çektiğini ancak kulüp ismi vermek istemeyen Ceylan Çalışkan: "Avrupa'da çok sayıda kulüp Garry Rodrigues'i izliyor. Fatih Terim'in gelmesi ile Rodrigues büyük bir çıkışa geçti. Rodrigues, Galatasaray'da çok mutlu. Önce şampiyonluk sonrada Şampiyonlar Liginde forma giyme hedefi var. Şu anda Garry Rodrigues tamamen şampiyonluğa konsantre. Diğer tüm konular şu an değil transfer zamanında görüşülüp konuşulabilir. Ancak belirtmek lazım Rodrigues'in Galatasaray'da Fatih Terim ile çalışmaktan büyük keyif aldığını ve özellikle hocanın özgüven aşısı ile geçmişe göre ayaklarının çok daha sağlam yere bastığını söylemeliyim" dedi.

FutbolArena

Son düzenleme:
Böyle devam eder ise gelecek sezon tutabileceğimizi sanmıyorum. Yerine potansiyeli olan bir oyuncu almak şartı ile iyi bir teklif gelir ise satılmalı.

Duygusallığa gerek yok futbolu artık ticaret olarak görmeyi öğrenmeliyiz

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bütçeyi bu adama bağlamamalıyız adam zaten gitmek istemiyor Ndiaye'de olduğu gibi bir durum yok ortada.
Feghouli,Belhanda hatta gerekirse Gomis(Çin'e 15-20 m'ye) satılsın ama bu adam kalsın.

Ben performansinin daimi olacagini dusunuyorum , zaten bunu ongorup onca oyuncu icinden buna sulandiklarini hissediyorum

adamin gorunusunden anatomik yapisi belli , kas yumagi bir adam , asiri hizlanma kabiliyeti de var

diger kistaslari zaten bugun neyse yarin da o olacak

sutu yok , her oyuncu ile super anlasamaz , pas secimleri problemli , karar mekanizmasi super degil

ama tum bunlar super olup hizi olmasaydi bugun soylenen rakamlar bile etmezdi

hiz birinci kriter . O yuzden bence sozlesme uzatilabilir ya da satilabilir

Yeterli parayı alamazsak teklif olarak Şampiyonlar Liginde oynasın. Seneye devre arasında daha yüksek paraya satabiliriz bu şekilde. Yalnız seneye altyapıdan 1-2 oyuncuyu takıma alternatif veya ilk 11 olarak sokmamız lazım. Olası bir transfer yasağı yersek yandık bu kadro ile.

Ben performansinin daimi olacagini dusunuyorum , zaten bunu ongorup onca oyuncu icinden buna sulandiklarini hissediyorum

adamin gorunusunden anatomik yapisi belli , kas yumagi bir adam , asiri hizlanma kabiliyeti de var

sutu yok , her oyuncu ile super anlasamaz , pas secimleri problemli , karar mekanizmasi super degil

Şutu var aslında da fazla denemiyor. Dünya Kupası elemelerinde milli takımla uzaktan attığı 2 şık gol var. Son vuruşlarını da geliştirdi son zamanlarda. Açıkcası böyle devam ederse sezon sonuna kadar sakatlık yaşamadıkça en az 1-2 sene bu performansı verir gibi. Fiziği falan gerçekten iyi bir kanat oyuncusu için.

Şutu var aslında da fazla denemiyor. Dünya Kupası elemelerinde milli takımla uzaktan attığı 2 şık gol var. Son vuruşlarını da geliştirdi son zamanlarda. Açıkcası böyle devam ederse sezon sonuna kadar sakatlık yaşamadıkça en az 1-2 sene bu performansı verir gibi. Fiziği falan gerçekten iyi bir kanat oyuncusu için.
Kasımpaşa maçında attığı golü de unutmamak lazım.

Sinan,Emre Mor için hala iddaalı mısın?

Bu tip adamlarda istikrar sorunu çokça ortaya çıkar. 20 milyon euro bandı bence ideal rakam olur ama dediğim gibi yerine uygun adam bulunmalı şimdiden.

Satıp 5-6 yaş gencini bulalım..

Kesinlikle işte Galatasaray taraftarı olarak en büyük korkumuz satılan adamın yerinin doldurulmaması. Senelerdir aynı şey olduğu için biri satılacağı zaman taraftar ortalığı yangın yerine çeviriyor. Bizim artık bu işi makine gibi yapmamız lazım. Satılacak oyuncunun yerine birkaç alternatif her şey önceden hazır olması lazım. En fazla 1 haftada yeri doldurulmalı. Lakin biz hem maddi olarak hem organizasyonel olarak zayıf olduğumuz için günü kurtarıyoruz genelde. Gelecek 10 yıl için bir planımız olması lazım. Mustafa Cengiz Beyin umarım böyle bir vizyonu vardır.

Arkadaşlar Töre için de çokça benzer konular konuşuldu ve gelinen nokta ortada. Biz ederinin üstüne çıkan adamı satmalıyız sonra daha iyi olursa da olsun yapacak bir şey yok ki geçmişte Ribery dışında böyle bir mevzu da olmadı onu da biz yollamadık zaten.

Arkadaşlar Töre için de çokça benzer konular konuşuldu ve gelinen nokta ortada. Biz ederinin üstüne çıkan adamı satmalıyız sonra daha iyi olursa da olsun yapacak bir şey yok ki geçmişte Ribery dışında böyle bir mevzu da olmadı onu da biz yollamadık zaten.
Serhan'ın da yazdığı gibi bunu devamlı dönen bir çarka döndürebilsek. Oyuncu satıyoruz ondan sonra yerine çer çöp alıp kazandığımız parayı heba ediyoruz.

Sinan,Emre Mor için hala iddaalı mısın?

Bu tip adamlarda istikrar sorunu çokça ortaya çıkar. 20 milyon euro bandı bence ideal rakam olur ama dediğim gibi yerine uygun adam bulunmalı şimdiden.

Emre yapamayacagi yerlerde sansini deniyor , ona isvec miydi cikis yaptigi yer , iskandinav ulkelerinden biriydi , ne orada ne almanyada hatta ne de ispanyada ekmek var

onun turkiyede , olmadi yunanistanda filan oynamasi lazim . Hic bir zaman milli takimda goz boyadigi performansa oralarda ulasamaz , yanlis tercih yapti

yani performansinda gitgeller oldugu icin degil , yanlis yerde oldugu icin parlayamiyor

emre mor u , bruma ile rodri ile filan kiyaslayamam , onun seviyesi cok cok daha yuksek , ulkemizde bir takima gelir dr serbestlik taninirsa goruruz

ama rodri de muthis bir adam , daha ilk oynadigi riko zamanindaki konya macinda sabri gibi birine asist yapmisti hatirlayin

rodri aslinda bulunmaz hint kumasi su an , yerine o ayarda birini bulup koymamiz imkansiz , ama uefa konusu sebebiyle gerekirse rodri de gerekirse sampiyonluk da satilir , cunku aksi taktirde sampiyon olsak da men yersek bir altimizdaki takim sadri abi selami cakip sampiyonlar ligine gider

Üst Alt