Gary Medel Beşiktaş'ta! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gary Medel Beşiktaş'ta!

Fikret Orman'ın bugün saat 18.00'de düzenlemesi beklenen basın toplantısı iptal edildi. Orman, yarın Medel'in imza töreninde konuşacak. [NTV Spor]

Ne dersiniz bilmem. Ben etik bulmadım açıkcası. Durumun içeriğini de bilmiyorum. Trabzonun ilgilendiği adama talip olup almak hoş görünmüyor. Banane ya yiyin birbirinizi

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Adamın boyu 1,71. Nasıl stoper olacaksa. Bide sıçraması iyi diyor Bjk yalakaları. Ulan ne kadar sıçrayacak 1,71 lik adam. Ronaldo kadar sıçrasa gene 1,85 lik adamın normal sıçrayışına gelemez. Bu adamın asıl mevkisi ön libero zaten Mancini dallaması bunu stoper yaptı.

Adamın boyu 1,71. Nasıl stoper olacaksa. Bide sıçraması iyi diyor Bjk yalakaları. Ulan ne kadar sıçrayacak 1,71 lik adam. Ronaldo kadar sıçrasa gene 1,85 lik adamın normal sıçrayışına gelemez. Bu adamın asıl mevkisi ön libero zaten Mancini dallaması bunu stoper yaptı.

Şili'de stoper oynuyor ama üçlü savunma oynuyorlar. Üstelik diğer iki isimde öyle 1.90 değil maksimum 1.80'lik adamlar. Adamlar öyle tempolu oynuyor ki hiç göze batmıyor bu.

Medel ikili de oynar. Örneğin evinde Karabükle oynarken kontralarda arkayı süpürmek için oynatılabilir veya gerideyken bir stoperi çıkarıp hücuma adam alırsın, stopere Medel'i koyarsın.

Mascherano 1.74 boyla kaç sene stoper oynadı en elit seviyede. Doğru sistem kurulursa rahatlıkla oynar yani.

DHBYr3BXgAAb7zh.jpg

Fiko melo ya laf çarpıttı. Bizim pitbull efendi diyerek. Gözümden düştü şuan

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İs yapar ama çok ekstrem bir transfer değil.Stoperde zaten vasatı aşamıyor ama orta sahadada 5 metre ötesine zor pas atan birisi.Avantajları agresifliği ve çabukluğu Atiba katkısı vermez

Üst Alt