Gattuso: "Hakan Çalhanoğlu kıçını kaldırıp koşsaydı ikinci golü yemezdik!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gattuso: "Hakan Çalhanoğlu kıçını kaldırıp koşsaydı ikinci golü yemezdik!"

5a444127699be40846000001.jpg

Milan, Juventus deplasmanında istediği sonucu alamadı. Maçın ardından Gattuso'nun hedefinde Hakan Çalhanoğlu vardı.

Milan Teknik Direktörü Gennaro Gattuso, Juventus yenilgisinin ardından Hakan Çalhanoğlu'nu sert sözlerle eleştirdi.Juve, rakibini 3-1 devirerek Serie A'daki liderliğini sürdürürken, Milan'ın performansı Gattuso'yu sinirlendirdi.

Maçın ardından Mediaset Premium'a konuşan Gattuso, "Hakan Çalhanoğlu'na çok kızdım çünkü topu kaybettiği zaman, söylenmeye başlıyor. Ben böyle şeyler görmek istemiyorum. Yere bakıyor ve takım arkadaşlarına bağırıyor. Eğer kıçını kaldırıp topu kazanmak için koşmaya başlamış olsaydı, ikinci golü yemezdik." sözleriyle A Milli yıldızı sert bir şekilde eleştirdi.

Hakan Çalhanoğlu bu sezon 24 Serie A maçında 3 gol attı, 4 asist yaptı.

Goal

nekadarda eski günleri mumla arasa aklımızdaki efsaneden geriye birşey kalmasada Milan gibi bir efsane formayı hakan gibi çer çöp oyuncuların giymesi cok üzücü şahsım adına

bu da baya Hakana takmis 1dk'dan beri. Böyle hocalar taktiklari futbolculari ya muazzam sekilde gelistirirler, ya da kovarlar

hakan gibi adam liştayneri ve sonradan oyuna giren dinç cuadradoyu nasıl kovalasın her bindirmelerinde

hakandan sol açık yapan hoca söylemi

Hakan olmasa milan kaleye gidemiyor sizde hakan boş adam falan diyorsunuz ya bize gelse Belhanda'nin yerine mükemmel olur

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gattuso'yu severim fakat bunu medya'da soylemesi yanlis, boyle seyler soyunma odasinda veya oyuncuyla teke tek yapilan gorusmelerde soylenir.

Milan nerde çer çöp toplamış gattusoda hakana takmış bende beğenmem futbolunu koşu falan hakana uzak şeylerde hakan olmazsa Milan hücum falan yapamazdı şu kadroyla.

Hocam bizde topu kaybedip ardından deli gibi koşan oyun kurucu var tam senlik.

7-8 'e bırakırız çerez parası

1522665543079.png

Üst Alt