Gaziantep Arena | 35.574 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gaziantep Arena | 35.574

n2pyEKN.jpg

ZcDBaAa.jpg

fsnidya4.jpg
Alianz arenaya çok benzettim, sizede öyle geldi mi

resimlere baklinca sanki kus ucmaz kervan gecmez bir yere stadi dikmisler, tamam sehirin disina cikarmak istiyorlar stadi ama ulasimi da zor oluyorsa buseferde kimse gitmiyor ne anladik bu isden

Şehrin içindekine bir kere Riijkard döneminde gitmiştim Tabata gol atti ayaga kalktik mecburiyetten olayi cakmasinlar diye sonra bir oturdum cerez icecek aldigimiz sandwichler su hepsi kaybolmuş. Rezil ya birde girişte 50 kuruşa kare hali parcasi satiyorlar popomuzun altina koymamiz icin.
Bu yeni stadada yazık değmez carsidakini yenileseler yeterdi

Suriye Arena falan yapsınlar.. Antepsporlu mu kaldı ya? Maçlarını izliyorum en fazla 3-4bin kişi geliyor.(Onlarda 3 büyüklerin maçlarında) Genelde 1000 kişi ya var ya yok.

36.000 kişilik yapma amacı ne anlamadım? Bari 27.000 yap plaka olsun. Belki milli maç oynanırsa dolar bu stad. İzmir ve Ankara gibi gerçekten stad ihtiyacı olan şehirlere böyle büyük stad yapılmıyor.

Bu stadın havadan görüntüsünü aldım geçen hafta. Hiçbir hareket yok. Şehire uzak. Tamamiyle çevresindeki inşaatlar için emsal gösterilmek adına yapılan bir stad. Kamil Ocak'ın yeri muhteşem. Meydanda. Oraya gitmeyen insanlar buraya hiç gitmez.

Üst Alt