Gaziantep Arena | 35.574 - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gaziantep Arena | 35.574

Gördüğüm en kötü iç tasarıma sahip stad. Koltuk renkleri,GaziAntep yazısı vs. çok kötü.

Rus ve Ukraynalılar bizden çok ama çok daha iyi. Bu kadar para harcayıp bunları yapmak skandal bence.

C1-smOhXEAIcyO9.jpg:large

C1-srKIWgAEE0Mn.jpg:large

C1-suWjXgAAWvrS.jpg:large

Gaziantepspor'un 33 bin kişilik yeni stadı Gaziantep Arena, pazar günü oynanacak Antalyaspor maçıyla kapılarını açacak.

hayırlı olsun antep camiasına, stadların yenilenmesi çok güzel tvden izlerken bile seyir zevkini arttıran şeyler bunlar.

1.lig maçlarını zaman zaman izliyorum. Gazişehir maçları bomboş. Kale arkasına zaten kimse gelmiyor. Sadece kameranın gördüğü tribüne 3-4bin kişi geliyor.

Süper Lige çıktılar. Bakalım kaç kişi gelecek.. Antep gibi şehir en azından 15000 ortalamaya oynamalı. Açılalı 2 sene oldu, daha 20.000 kişiye oynadığını görmedim. Çürüyecek stad boşuna.

1.lig maçlarını zaman zaman izliyorum. Gazişehir maçları bomboş. Kale arkasına zaten kimse gelmiyor. Sadece kameranın gördüğü tribüne 3-4bin kişi geliyor.

Süper Lige çıktılar. Bakalım kaç kişi gelecek.. Antep gibi şehir en azından 15000 ortalamaya oynamalı. Açılalı 2 sene oldu, daha 20.000 kişiye oynadığını görmedim. Çürüyecek stad boşuna.
Ankara, Izmir ve Adana'ya güzel stadyumlar yapsalardi keske. Mersin ve Samsun özellikle bosa yatirim oldu. Atatürk Olimpiyat, Ankara 19 Mayis, Izmir Atatürk gibi stadyumlar islevini yitirdi artik.

Üst Alt