Gaziantepspor, İsmail Kartal'la Yollarını Ayırdı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gaziantepspor, İsmail Kartal'la Yollarını Ayırdı!

Ancak İsmail Kartal, ayrılık anlaşmasını henüz kabul etmiş değil. Bunun sebebi ise, Kırmızı-Siyahlı idarecilerin tecrübeli teknik adama alacakları için nisan ayına kadar senet vermesi. "Ben zaten 5 aydır para almadan çalışıyorum. Nisan ayına senet verilmesi uygun bir tutum değil" diyen Kartal, yarın sabah takımla idmana çıkma kararı aldı.

Kartal'ın, noter tespiti yapılmaması için idmanda olacağı öğrenildi. Kartal'ın yerine düşünülen ilk isim İbrahim Üzülmez'le temas kuran Gaziantepspor yönetimi ise resmi ayrılığı bekliyor.

Fanatik

Ancak İsmail Kartal, ayrılık anlaşmasını henüz kabul etmiş değil. Bunun sebebi ise, Kırmızı-Siyahlı idarecilerin tecrübeli teknik adama alacakları için nisan ayına kadar senet vermesi. "Ben zaten 5 aydır para almadan çalışıyorum. Nisan ayına senet verilmesi uygun bir tutum değil" diyen Kartal, yarın sabah takımla idmana çıkma kararı aldı.

Kartal'ın, noter tespiti yapılmaması için idmanda olacağı öğrenildi. Kartal'ın yerine düşünülen ilk isim İbrahim Üzülmez'le temas kuran Gaziantepspor yönetimi ise resmi ayrılığı bekliyor.

Fanatik

Bizim maçtan sonra gitsin gidecekse.

İsmail Kartal cephesinden de bir açıklama geldi. Teknik adam, istifa ettiği yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını ve görevinin başında olduğunu söyledi. Kartal, bazı internet sitelerinde istifa ettiği yönünde haberlerin yer aldığını belirtti.

Böyle bir gelişmenin olmadığını ifade eden İsmail Kartal, "İstifa ettiğim yönündeki haberler gerçeği yansıtmıyor. Görevimin başındayım. Yönetim kurulu, yolların ayrılması yönünde bir karar aldıysa bile şu an itibarıyla bana ulaşmış bir bilgi yok." diye konuştu.

İşte Gaziantepspor'dan yapılan açıklama;

Başkanımız İbrahim Kızıl ile Teknik Direktörümüz İsmail Kartal arasında yapılan görüşme sonucunda, İsmail Kartal ve Yardımcılarının Kulübümüz ile olan sözleşmeleri karşılıklı anlaşılarak fesh edilmiştir.

Kulübümüz tarafından tüm alacakları ödenen Profesyonel Futbol A Takım Teknik Direktörü İsmail Kartal ve Yardımcılarına hizmetleri için teşekkür eder, kendilerine bunda sonraki futbol yaşamlarında başarılar dileriz.

Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur.

Üst Alt