Gaziantepsporlu Futbolcu İntihar Etti! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gaziantepsporlu Futbolcu İntihar Etti!

Acaba nasil bir olay kendisini böyle birseye sürükledi. Cok aci bir durum bir insanin kendi hayatini sonlandirmak istemesi.

Ben asla anlayamayacagim herhalde bir insanin nasil bir sorun ile karsilasmis olsa bile kendi hayatini bu neden ile sonlandirmasini. Bana göre her sorunun bir cözümü vardir bu cözüm seni 100% tatmin etmese bile cözümdür sonucta.

Frantisek Rajtoral'in evinde bulunan Çekçe notta, alacak verecek çizelgesinin olduğu öğrenildi. (İHA)

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Acaba nasil bir olay kendisini böyle birseye sürükledi. Cok aci bir durum bir insanin kendi hayatini sonlandirmak istemesi.

Ben asla anlayamayacagim herhalde bir insanin nasil bir sorun ile karsilasmis olsa bile kendi hayatini bu neden ile sonlandirmasini. Bana göre her sorunun bir cözümü vardir bu cözüm seni 100% tatmin etmese bile cözümdür sonucta.
kronikfatiquesyndrome

kronik yorgunluk hastalığı ile müzradipmiş.
Bu hem fiziksel hem de ruhsan bitkinlik yaratan ve sporcuları depresyona sürükleyen bir sendrom.
Takım arkadaşı Antep'ten ayrıldıktan sonra daha kötü olmuş.

Spor kulüplerinde mental desteğin ne kadar önemli olduğunu ortaya koyan üzücü bir olay.

arkadaşlar siz siz olun zor durumlarda kaldığınızda bu durumu büyüklerinizle istişare etmekten korkmayın

bu büyükte illa anne baba ya da aile büyüğü olacak diye bir şey yok, saygı duyduğunuz fikirlerini benimsediğiniz bir ya da birkaç kişi olabilir

toplumun öğrenme kabiliyetini aktarma mekanizmasında da güçlü bireyler yetiştirmesinde de ,istişare, unutulan ama en olan önemli olgudur

Üst Alt