Gece rüyamda Atletico maçını gördüm.


:eek:İster inanın ister inanmayın, Baros oynuyordu, maç başladı deli gibi saldırdık. İlk yarı 0-0 bitti. İkinci yarı 3 gol yedik ve 0 - 3 yenildik... İğrenç bir ruh haliyle kalktım... Yine Avrupa'da oynamak için beklemek zorundayız gibi düşündüm aklımın içinde...Dostlar, bu bir işaretmidir bilemiyorum ama, bence bu maçta defansif oynamalıyız. Calderon'daki maçtan çok daha zor olacağı kesin. Bence saldırmak yerine kontrollü oynamak daha akıllıca olur. Önemli olan gol yememek, çünkü gol yersek çok zor.

Orada istenilen performansı sergilemeyen Sergio Kun Agüero ve diğerleri burada çok daha iyi oynayabilirler... Futbolcular oradan beraberlik aldık diye rehavete kapılırlarsa işimiz çok zor. Özellikle Keita ve diğer birkaçı laubali asla oynamamalı.Son derece kontrollü oynamalıyız, son derece !.. Umarım Sabri oynayabilir maçta.Aklımdaki diziliş şu ;________________________Leo____________________________

_______________________________________________________

Sabri__________Neill_____________EmreG__________Hakan Balta

_______________________________________________________

________Elano___________Topal__________Sarp______________

________________________________________________________

________Barış____________Keita________Arda Turan___________Çoğunuzun şaşıracağı üzere Barış dedim, ama bu maç çok pres yapmamız lazım... Belki işe yarayabilir...
 
Cevap: Gece rüyamda Atletico maçını gördüm...Yemin ediyorum ben de 3-0 yenildiğimizi dün gece rüyamda gördüm. :(Allah yazdıysa bozsun yaf. :(
 
Cevap: Gece rüyamda Atletico maçını gördüm...Ilginc ama bu skoru bende ruyamda gordum.Hatta suan buda mi bir ruya diye dusunmeden edemiyorum..Hayirdir yau,nedir bu 3-0:eek:
 
Cevap: Gece rüyamda Atletico maçını gördüm...Galatasaray taraftarı ne zaman bu kadar rakipten çekinir hal'e büründü ben hatırlamıyorum.Takımına inancı neden böyle azaldı,-ısrarla- bütün forumlarda savunma yapalım belki turu geçeriz gibisinden konuşmaya başladı anlam veremiyorum.Rijkaard ve Galatasaray'lı futbolcular bile bu kadar rakipten çekinmezken,taraftarın bu halde olmasına hakikatten inanamıyorum.
 
Cevap: Gece rüyamda Atletico maçını gördüm...Galatasaray taraftarı ne zaman bu kadar rakipten çekinir hal'e büründü ben hatırlamıyorum.Takımına inancı neden böyle azaldı,-ısrarla- bütün forumlarda savunma yapalım belki turu geçeriz gibisinden konuşmaya başladı anlam veremiyorum.Rijkaard ve Galatasaray'lı futbolcular bile bu kadar rakipten çekinmezken,taraftarın bu halde olmasına hakikatten inanamıyorum.Valla ben Leo 'ya hiç güvenmediğimden dolayı rakipten çekiniyorum.:eek:Belki de o yüzden gördüm 3-0 lık sonucu. :(İnşallah Franco oynamaz yoksa kalp krizi geçiririm yav. :mad:
 
Cevap: Gece rüyamda Atletico maçını gördüm...Rüyaların tersi çıkar unuttunuz mu :):):) yani 3-0 ama bizden tarafa..
 
Cevap: Gece rüyamda Atletico maçını gördüm...Ruyalar sacmadir beginin rastgele elektrik dalgalanmalarindan anlam cikarma cabasidir, psikadelikdir, faydalidir ama her zaman pek ciddiye alinmamalidir. Kazanicaz baska yolu yok.

Saldir Galatasaray!
 
Cevap: Gece rüyamda Atletico maçını gördüm...Bende Rüyamda BU maçla ilgili olaylar gördüm.

1 hediye kazanmışım ve Atletico maçı öncesi 2-3 gün takımla beraber antramanlara çıkıyorum.

Herkes çok içten ve mutlu bir tavır içinde. Maçtan önce ısınmak için Ali Samiyene çıktık sonra uyandım:)Maçı göremedim ama beraber Isındım bizimkilerle:)
 
Cevap: Gece rüyamda Atletico maçını gördüm...Ben rüyalarımda neler görmedim neler. Ama şunu söyleyeyim, her zamankinden daha rahatım. Bu turu geçecez!!!
 
Cevap: Gece rüyamda Atletico maçını gördüm...Allah Allah herkes 3-0'a abone olmuş enteresan:)Abimin kayınpederi acayip skor tahmini yapıyor.Hamburg maçı 2-0'ken şimdi 3 dakikada 2 gol yeriz eleniriz diyen bir adam düşünün.Hatta geçenki Fener maçının da 3-2 biteceğini söylemiş:) Madrid maçı için de 1-0 alırız demiş.İnşallah diyorum artık vahiy mi geliyor ne oluyorsa tutturur inşallah:D
 
Cevap: Gece rüyamda Atletico maçını gördüm...Ruyalar gerçek olsaydı şimdi ben supermendim . Fark atarız rahat olun ya
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt